Trzy Ważne Rzeczy. Lifestyle

Trzy Ważne Rzeczy. Lifestyle

Autor:   Mateusz Choma

Trzy Ważne Rzeczy. Lifestyle
Stron: 122
Ksiazka drukowana Druk (oprawa: miękka)
Wydawca: Złote Myśli
Cena:
40,00 zł


Zastanawiałeś się, jak wyglądałoby Twoje życie, gdybyś poznał wszystkie kierujące nim zasady?

 

   Książka "Trzy Ważne Rzeczy" to odpowiedź na to pytanie! To z niej dowiesz się, jak korzystać z życia, by było dla Ciebie satysfakcjonujące i przynosiło Ci wymierne korzyści!

   Jeśli z publikacjami dotyczącymi rozwoju osobistego stykasz się po raz pierwszy...
...ta pozwoli Ci poznać temat w całości. Książka w swoich trzech tomach opisuje wszystkie metody i możliwości na budowanie swojego życia w sposób świadomy oraz efektywny. Nie znajdziesz innej publikacji o tak szerokim zakresie. Ta jest swojego rodzaju vademecum rozwoju osobistego.

   Jeśli czytałeś już podobne książki...
...na pewno spodoba Ci się skondensowana postać Trzech Ważnych Rzeczy! Nie ma tu mowy o jakiejkolwiek bezwartościowej linijce tekstu. Każda z nich jest przesycona informacjami! Dołożono wszelkich starań, by książka była możliwie krótka i maksymalnie treściwa. Postawiono na praktyczne podejście do tematu, więc znajdziesz w niej konkretne ćwiczenia, powzalające natychmiast wprowadzić wiadomości w życie. 

 

Co w "Trzech Ważnych Rzeczach" znajdziesz wyjątkowego?

  •     Dowiesz się jak żyć pełnią życia i czerpać z tego korzyści!
  •     Przeczytasz książkę jednym tchem - jest niedługa, ale bardzo treściwa!
  •     Zdobędziesz nowe umiejętności, których nie nauczysz się w żadnej szkole.
  •     Poznasz zależności i zasady kierujące naszą psychiką.
  •     Dowiesz się jak tworzyć skutecznie nawyki i realizować swoje cele!  •     Autor odpowie na trudne pytanie: "Do kogo należy odpowiedzialność za nasze życie?".
  •     Poznasz techniki kierujące sprzedażą. Dzięki temu nigdy więcej nie zostaniesz   "naciągnięty" oraz zaczniesz zarabiać więcej - nawet gdy nie planujesz zostać zawodowym sprzedawcą!
  •     Dowiesz się jak zaradnie gospodarować czasem.
  •     Jest to jedyna taka seria opisująca wszystkie te zagadnienia!

 

Lubisz mieć wybór?
Jest to kluczowy atrybut wolności i swobody. W tej publikacji każde zagadnienie zostanie omówione z różnych punktów widzenia. Książka jest bezstronnicza i obiektywna, abyś mógł sam zdecydować, które informacje są dla Ciebie bardzo ważne, a które mniej. Dzięki podziałowi na jasne i przejrzyste rozdziały z ćwiczeniami sam postanowisz co z zawartych w nich treści przeniesiesz do własnego życia!

 


Mateusz Choma - "Wszystko, co robie w zyciu, robie z pasja i zaangazowaniem. Znam kierunek, w ktorym chce isc i nie zbaczam z drogi. Uwielbiam tworzyc nowe rzeczy, wartosci i kontakty z ludzmi. Od zawsze ambicja nie pozwala mi na bezczynnosc. Najpierw studia techniczne, następnie tworzenie stron WWW, marketing oraz sprzedaz to płaszczyzny, w ktorych sie realizuje. W swoich książkach pragnę podzielić się moimi doświadczeniami, by pomóc ludziom odbić się od dna szarej codzienności i stworzyć swoje własne, niezależne i pełne pasji życie."

WSTĘP Uwagi autora 1. Pewność siebie 1.1. Podstawowe informacje 1.2. Poznaj siebie i swoją wartość 1.3. Wychodź poza strefę komfortu 1.4. To, co myślą inni 2. Uśmiech i pozytywne myślenie 2.1. Pozytywne myślenie to umiejętność 2.2. Korzystanie z dobrodziejstw uśmiechu 3. Rozwiązania zamiast problemów 3.1. Problem podstawowe informacje 3.2. Rozwiązanie sytuacji kryzysowych 3.3. Podsumowanie 4. Posiadanie klarownej wizji i celu 4.1. Różnice między wizją, celem i marzeniem 4.2. Tworzenie wizji 4.3. Ćwiczenie wizualizacji 4.4. Stawianie celów 4.5. Łączenie celów z wartościami 4.6. Planowanie celów i motywacja 5. Nawyki, konsekwencja, kaizen 5.1. Prokrastynacja 5.2. Jak nie odkładać na później? 5.3. Przed czym uciekamy? 5.4. Konsekwencja i nawyki 5.5. Kaizen 6. Planowanie i organizacja czasu 6.1. Wartość Twojego czasu 6.2. Czasochłonne drobnostki 6.3. Niewydajne przerywacze 6.4. w jaki sposób większość ludzi traci całe miesiące z życia? 7. Odkładanie na później 7.1. Moja lista 7.2. Twoja lista 8. Zdrowy sen 8.1. Przygotowania do snu 8.2. Teoria 8.3. Praktyka jak spać 8.4. Rytuał spania 8.5. Świadome śnienie 8.6. Maksymalna wydajność - sen polifazowy 9. Zakończenie 10. Zapowiedzi
Osoby, które kupowały książkę, często kupowały też:
ABC Seksualności
Krzysztof Król, Jan Gajos
Cena: 34,90 zł
Pan Wyposażony
Lauren Blakely
Cena: 34,90 zł
Sztuka wojny (Wydanie ekskluzywne + Audiobook mp3)
Sun Tzu, Sun Pin, Ralph D. Sawyer (Translator)
Cena: 59,00 zł