OUTLET »
Sztuka bycia atrakcyjnym. Sekret...

Sztuka bycia atrakcyjnym. Sekrety osobistego magnetyzmu. Wydanie II

Autorzy: , Mary Lee Labay,

Ocena:
   5.0/6  Opinie  (4)
Stron: 240
Ksiazka drukowana Druk (oprawa: miękka)
Wydawca: Sensus

Poufny przepis na "to coś"

 • Dlaczego ładni mają łatwiej?
 • Jak wykorzystać wewnętrzną charyzmę do wywierania piorunującego pierwszego wrażenia?
 • Co wywołuje reakcję chemiczną?
 • W którym momencie zdobywasz szansę na wymarzoną pracę lub drugą randkę?
 • Jacy ludzie budzą w nas gorące emocje?

 • 64% ankietowanych potwierdziło, iż atrakcyjność pomaga w osiągnięciu wyższej pozycji w społeczeństwie
 • 76% badanej populacji uważa, że atrakcyjność fizyczna pomaga w zdobyciu pracy
 • prawie jednakowo rozkładają się zdania na temat wpływu atrakcyjności fizycznej na awans lub wyższe wynagrodzenie: odpowiednio 18% i 19% badanych zdecydowanie zgadza się z tym stwierdzeniem
 • (Warszawa 2007)

Sztuka bycia atrakcyjnym to nie pseudonaukowe dywagacje. To skuteczne metody na opanowanie uniwersalnych zachowań, które od czasów człowieka jaskiniowego czynią każdego z nas bardziej interesującym i pociągającym. Podczas tworzenia tej książki jej autorzy korzystali z technik neurolingwistycznych, psychologii społecznej, hipnozy, a nawet własnej mocy magnetyzmu.

Ta książka zdradzi Ci, jak wywoływać "iskrzenie" i przyciągać innych ludzi. Odkryje przed Tobą, jak robić wspaniałe pierwsze wrażenie dzięki mowie ciała. Podpowie, jak nawiązywać z ludźmi kontakt na poziomie podświadomości. Skorzystaj ze swojego magnetyzmu i osiągaj wszystko, o czym zamarzysz.
Oczy... fryzura... ubiór... szczerość... intymność... zaufanie... Co czyni Cię atrakcyjnym?

Kod seksapilu - w pracy, urzędzie, domu, sypialni


Książka Hogana zdumiewająco dogłębnie analizuje wszelkie możliwe czynniki składowe Osobistego Magnetyzmu i podaje konkretne przepisy, jak stać się kimś wyjątkowo pociągającym niezależnie od aparycji. Kup tę książkę teraz i zmień jakość swojego życia. Życzę wspaniałej metamorfozy.
Artur, czytelnik pierwszego wydania
Obserwuję zachowania kandydatów na rozmowach kwalifikacyjnych. Bez względu na ich faktyczną urodę i fizyczne atrybuty część z nich po prostu zachowuje się w sposób bardziej atrakcyjny od innych. Trudno jednoznacznie stwierdzić, czy chodzi o ich oczy, ubiór, czy może charyzmę, która podbija serce rozmówcy. Krótko mówiąc, mają "to coś". Z takimi ludźmi rozmawia się przyjemniej, chętniej spędza czas i... zatrudnia!
Beata, specjalistka ds. HR
Byłem sprzedawcą podobnym do setek innych sprzedawców. Na siłę ugrzecznionym, w niezbyt drogim garniturze, za przesłodzonym uśmiechem kryjącym brak pewności siebie. Zamiast wizyt na siłowni i solarium wybrałem spotkanie z Kevinem Hoganem. Wyglądam tak samo: co tu dużo kryć - przeciętny blondyn. Wypracowałem w sobie jednak pewne cechy, które pozwalają innym ludziom otwierać się przede mną. Czytam między słowami, wykorzystuję język ciała. A ostatnio w pubie usłyszałem od uroczej kobiety, że mam "to coś".
Sebastian, handlowiec

Przedmowa (5)

Wstęp (9)

Rozdział 1. Czy można Ci się oprzeć? (11)

Rozdział 2. Atrakcyjność dla pozostałych z nas (31)

Rozdział 3. Pierwsze wrażenie (63)

Rozdział 4. Flirtowanie sprawia, że świat się kręci wkoło (85)

Rozdział 5. Drugie wrażenie (103)

Rozdział 6. Sekrety charyzmy (123)

Rozdział 7. Pozytywne wrażenie i wewnętrzny magnetyzm (135)

Rozdział 8. Intymność - tworzenie i przywracanie w miłości głębokiej więzi (199)

Rozdział 9. Osobisty magnetyzm w relacjach intymnych: czy kobiety i mężczyźni naprawdę rozmawiają ze sobą? (211)

Epilog (231)

Bibliografia (233)

Osoby, które kupowały książkę, często kupowały też:
Cena: 39,90 zł
Mistrz ciętej riposty
Lisa Frankfort, Patrick Fanning
Cena: 18,99 zł
Cena: 39,90 zł
6
(0)
5
(4)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)

Liczba ocen: 4

Średnia ocena
czytelników

  


  okladka
    Ocena : 5 

  Polecam tę książkę osobom, które pragną w prosty sposób zacząć czuć się i być postrzeganym/ną jak ktoś wyjątkowo atrakcyjny. Tak już jesteśmy ewolucyjnie ukierunkowani, że przypisujemy osobom atrakcyjnym pewne cechy jak zamożność, inteligencja, wykształcenie itp. Jednak poza atrakcyjnością fizyczną istnieje dużo potężniejszy obszar Twojego magnetyzmu, który możesz i powinieneś kształtować w 100%.

  Ile razy zdarzyło Ci się spotkać kogoś niezwykle uroczego, energicznego i promieniującego, kto "odstawał" od "norm" atrakcyjności fizycznej kreowanych w TV? Jak to możliwe, że są ludzie, którzy nas pociągają i uwielbiamy z nimi przebywać mimo, że ich uroda pozostawia wiele do życzenia? Jak to możliwe, że są osoby wyjątkowo atrakcyjne fizycznie, które w kontakcie osobistym odstraszają zanim jeszcze otworzą usta by coś powiedzieć?

  Książka Hogana zdumiewająco dogłębnie analizuje wszelkie możliwe czynniki składowe Osobistego Magnetyzmu i podaje konkretne przepisy jak stać się kimś wyjątkowo pociągającym, niezależnie od aparycji.

  Kup tę książkę teraz i zmień jakość swojego życia, nawet jeśli jesteś bardzo artakcyjny/na fizycznie. Życzę wspaniałej metamorfozy.

    Ocena : 5 

    Ocena : 5 

    Ocena : 5 

  ok