OUTLET »
Zapytaj tatę! Przyspieszony kurs...

Zapytaj tatę! Przyspieszony kurs samodzielności

Autorzy:   ,

Stron: 184
Ksiazka drukowana Druk (oprawa: miękka)
Wydawca: Sensus

  • Stłuczone palce podczas remontu?
  • Zamarznięte zamki w aucie?
  • Zwęglone steki na przyjacielskim grillu?
  • Trudna rozmowa kwalifikacyjna?

Tato, ratuj! -- czyli Twoja szkoła przetrwania
Rady ojca dobre na wszystko!

Mieszkając w domu rodzinnym, nigdy nie byłeś odpowiedzialny za tzw. "męskie obowiązki". Jednak dopadła Cię dorosłość i nie możesz już z każdym kłopotem biegać do rodziców. Masz na głowie remont mieszkania, znalezienie wymarzonej pracy, problemy z samochodem. A przecież takich przedmiotów nie wykładali na żadnej uczelni! Co zrobić w sytuacji, kiedy sufit dosłownie wali Ci się na głowę, panele falują pod stopami, a na horyzoncie brak widoków na jakiekolwiek wsparcie?

Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Los rzucił Ci koło ratunkowe w postaci świetnej książki (a w zasadzie dwóch książek -- koniecznie zaopatrz się także w Zapytaj mamę). Ten poradnik uchroni Cię przed utonięciem w odmętach samodzielności. Błądzisz jak dziecko we mgle w sklepie z materiałami budowlanymi? Twój krawat za każdym razem przypomina linę okrętową z dziesiątkami węzłów marynarskich? Na rozmowach kwalifikacyjnych czujesz się bardzo niepewnie? Sprawdzony duet autorski posłuży Ci radą we wszystkich kwestiach dotyczących robót domowych, Twojego samochodu i życia zawodowego, udzielając wskazówek z gwarancją działania!

Jak przeżyć, ograniczyć zniszczenia i nie zbankrutować
  • Roboty domowe, drobne przeróbki, remonty wszystkich pomieszczeń.
  • Finanse, ubezpieczenia i oszczędzanie na co dzień.
  • Udane rozmowy kwalifikacyjne i wykorzystywanie znajomości.
  • Zawsze sprawny samochód i sposoby na ekonomiczną jazdę.
  • Ojcowskie rady -- zaręczyny i ślub.

Wstęp (7)

Roboty domowe i remonty (11)

Finanse i ubezpieczenia (27)

Praca i kariera (41)

Auto i komunikacja (61)

Ubiór i dobre maniery (89)

Balkonik i grill (117)

Ślub i wesele (147)

Wyjście (171)

Skorowidz (173)

Polecane strony internetowe (177)

Osoby, które kupowały książkę, często kupowały też:
0 tym, jak jesteśmy uzależnieni od mamy i taty, uświadamiamy sobie dopiero po wyprowadzce z rodzinnego domu. By ten trudny okres przezwyciężyć, w rolę rodziców zastępczych", a przede wszystkim ojca, wcielili się Bernhard Finkbeiner oraz Hans-Jorg Brekle, autorzy książki Zapytaj tatę! Przyspieszony kurs samodzielności". Jeżeli ktoś nie nasiąknął życiową wiedzą za młodu, teraz ma szansę dowiedzieć się, jak zabrać się do remontów pomieszczeń pierwszego mieszkania lub zadbać o to, by zawsze sprawny był samochód. Zostanie również podbudowany psychicznie w takich sytuacjach, jak rozmowa kwalifikacyjna podczas starań o pracę czy oświadczyny, zaręczyny i ślub. Bezcenne!

POLSKA - DZIENNIK ŁÓDZKI N, 04/04/2009