OUTLET »
Więcej niż Prawo Przyciągania

Więcej niż Prawo Przyciągania

Autor: 

Ocena:
   6.0/6  Opinie  (1)
Stron: 176
Ksiazka drukowana Druk (oprawa: twarda)
Wydawca: Sensus

Wyobraźnia jest początkiem tworzenia. Wyobrażasz sobie to, czego pragniesz, chcesz tego, co sobie wyobraziłeś, i w końcu tworzysz to, czego chcesz.
George Bernard Shaw
Jesteś projektantem swojego przeznaczenia. Jesteś jego autorem. Sam piszesz historię. Pióro tkwi w Twoim ręku, a wynik zależy od tego, co wybierzesz.
Lisa Nichols
Większość ludzi myśli głównie o tym, jak wyjść z długu. To sprawia, że są zadłużeni zawsze. O czymkolwiek myślisz, będziesz to przyciągał.
Bob Proctor
Zacznij już teraz, dziś -- pozwól, by w Twoim życiu zaczęły się dziać prawdziwe cuda!
Joseph Murphy

Może Twoje dotychczasowe życie nie było usłane różami. Może większość Twoich marzeń nie została zrealizowana. Może pragniesz dla siebie czegoś więcej. Na pewno uda Ci się zdobyć wszystko, czego potrzebujesz, i urzeczywistnić swoje najśmielsze plany. Twoim sprzymierzeńcem na drodze do sukcesu będzie Prawo Przyciągania. Tę tajemniczą siłę ludzkość zna od tysiącleci, jednak korzystanie z jej mocy przez wiele wieków zarezerwowane było dla wybranych. Dziś również Ty otrzymujesz zaproszenie do tego elitarnego grona.

Prawo Przyciągania to nie magiczne zaklęcia czy ezoteryczne moce -- to czysto naukowe zasady, kierujące Wszechświatem. Zasady, które możesz zacząć wykorzystywać do własnych celów. W tej książce znajdziesz sprawdzone sposoby stosowania w praktyce owej niezwykłej siły, która pomoże Ci urzeczywistnić wszystkie Twoje plany.

Pomyślność, szczęście, bogactwo to cele, które możesz osiągnąć bez wielkiego wysiłku. Wystarczy, byś pokonał wszelkie szkodliwe myśli i wyobrażenia stojące im na przeszkodzie. Pozwól, by w Twym umyśle rozkwitły wszystkie pozytywne idee i zamiary, którym sprzyja Prawo Przyciągania. Przeczytaj z uwagą tę książkę, zaakceptuj zawartą w niej wiedzę, postaraj się zastosować do podanych w niej wskazówek i przekonaj się na własnej skórze, co znaczy być człowiekiem sukcesu.

Wstęp (7)

1. Więcej niż Sekret (13)

2. Czym jest sukces? (31)

3. Obfitość znajduje się w Twoich myślach (43)

4. Najistotniejsze jest pozytywne myślenie (55)

5. Nowe tajemnice Prawa Przyciągania (69)

6. Prawo Przyciągania a nauka i religia (83)

7. Przygotowania do triumfu (91)

8. Naucz się wykorzystywać możliwości swojego umysłu (113)

9. Poproś Wszechświat o dostatek (137)

10. Najbogatsi ludzie świata (157)

Źródła (173)

Osoby, które kupowały książkę, często kupowały też:
Cena: 29,90 zł
Cena: 39,90 zł
Mistrz ciętej riposty
Lisa Frankfort, Patrick Fanning
Cena: 18,99 zł
6
(1)
5
(0)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)

Liczba ocen: 1

Średnia ocena
czytelników

  


    okladka
      Ocena : 6 

    Naprawdę świetna książka, jestem właśnie w trakcie czytania ...wiele daje do myślenia...Myślenia oczywiście Pozytywnego...;)))Polecam!!!!