ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

W poszukiwaniu doskonałości. Sztuka uczenia się (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Josh Waitzkin
Okładka książki/ebooka W poszukiwaniu doskonałości. Sztuka uczenia się

Okładka książki W poszukiwaniu doskonałości. Sztuka uczenia się

Okładka książki W poszukiwaniu doskonałości. Sztuka uczenia się

Okładka książki W poszukiwaniu doskonałości. Sztuka uczenia się

Wydawnictwo:
Sensus
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
328
Druk:
oprawa miękka

Droga do mistrzostwa

  • Zwycięskie zmagania w sporcie i biznesie
  • Pozytywne aspekty triumfów i porażek
  • Efektywne metody przyswajania wiedzy
  • Osiąganie nadzwyczajnych wyników we wszystkich dziedzinach życia
W poszukiwaniu doskonałości. Sztuka uczenia się Josha Waitzkina jest potwierdzeniem stosowanej od dawna zasady »rób mniej i osiągaj więcej«. Polecana jest zwłaszcza tym, którzy chcą zrozumieć potęgę świadomości
Deepak Chopra

Posiądź odwieczną tajemnicę oświecenia

Oto antidotum na nudne kursy i programy, które prędzej Cię uśpią, niż zainspirują Twój umysł -- wciągająca książka i zarazem fascynujący obraz potencjału tkwiącego w każdym z nas. Porywająca narracja łączy opis pojedynków z wykorzystaniem sztuk walki i napięte rozgrywki szachowe z życiowymi lekcjami. Ta pozycja naprawdę zabierze Cię we wspaniałą podróż w poszukiwaniu doskonałości.

Autor jest dwukrotnym mistrzem świata juniorów w szachach oraz pięciokrotnym mistrzem w Tai Chi Chuan. Jednak to, w czym jest naprawdę genialny, to nie bezbłędne opracowywanie zwycięskich strategii i nie walka z przeciwnikiem, jakim jest własne ciało. "Zorientowałem się, że to, w czym jestem najlepszy, to wcale nie jest Tai Chi ani nawet szachy -- twierdzi sam Josh. -- To, w czym jestem najlepszy, to sztuka uczenia się".

Przemyślane podejście do procesu uczenia się i respektowanie zasad jest tym, co oddziela sukces od porażki. Konkurent wywołuje Twój gniew? Przekształć własne uczucia w twórczą siłę! Trudności nie są wcale przeszkodami, a jedynie wyzwaniami, którym musisz stawić czoła, aby pobudzić proces samodoskonalenia, zmieniając słabe strony w zalety. Zacznij od systematycznego wyzwalania pokładów intuicji, by wraz z kolejnymi rozdziałami odkrywać prawdziwą sztukę, jaką jest psychologia rozwoju.

Zasady dochodzenia do mistrzostwa bez względu na dziedzinę, która się zajmujesz, są zaskakująco podobne. Poznaj je, naucz się ich i stosuj w Twoim życiu tak efektywnie, by osiągnąć najwyższe podium!

Zamknij

Wybierz metodę płatności