Sekret »
Prawo przyciągania. 5 prostych k...

Prawo przyciągania. 5 prostych kroków do zdobycia bogactwa (lub czegokolwiek innego)

Autor: 

Ocena:
   4.9/6  Opinie  (19)
Stron: 248
Ksiazka drukowana Druk (oprawa: twarda)
Wydawca: Onepress

Nowa, ekskluzywna edycja bestsellera "Moc przyciągania"

Jesteś dziełem sztuki swojego życia.
Jesteś Michałem Aniołem swojego życia.
Rzeźbą, którą tworzysz, jesteś Ty.
I robisz to za pomocą swoich... myśli.

Być czy mieć? A może by tak i jedno, i drugie?!

 • Jak kontrolować Wszechświat, by dawał Ci wszystko, czego pragniesz?
 • Jak osiągnąć bogactwo na poziomie materialnym, intelektualnym oraz duchowym?
 • Jak odnaleźć swoje prawdziwe przekonania?
 • Jak tworzyć nową rzeczywistość i wprowadzać w nią innych ludzi?
 • Jak kierować własnym umysłem, aby odnieść upragniony sukces?

Poznaj prawo przyciągania

Czy jako dziecko, rysując bajecznie kolorowymi kredkami, wyobrażałeś sobie, że tak może wyglądać Twoja rzeczywistość? A teraz, po wielu latach, czy wciąż śnisz na jawie o upragnionym świecie? Zatrzymaj na dłużej tę myśl! Samo posiadanie marzeń stanowi mocną podstawę do ich realizacji. Czy zdajesz sobie sprawę, że właśnie zacząłeś przyciągać...?

Przyciągnąłeś do siebie tę książkę. Uaktywniłeś wewnętrzny magnes, tkwiący w Tobie od zawsze -- nieuświadomioną do tej pory mentalną grawitację. Tak naprawdę przez całe życie zwabiasz do siebie sytuacje, ludzi, związki i wydarzenia, które odpowiadają Twoim najgorętszym myślom. Kreujesz swoją rzeczywistość. Przed przeczytaniem tych słów miałeś jeszcze wymówkę, by godzić się na przeciętny poziom zadowolenia. Ale ani chwili dłużej! Masz już świadomość istnienia prawa przyciągania i tego, że w środku tej książki tkwi pozytywny, rozbrajająco prosty sposób na osiągnięcie wszystkiego, czego pragniesz. Brzmi niewiarygodnie? Być może, jednak tylko do momentu, kiedy zdecydujesz się uwierzyć!

Nigdy więcej nie szarp się z życiem. Nie kradnij pierwszego miliona. Nie walcz o miłość. Nie zdobywaj uznania. Nie bij się o sukcesy. Rozluźnij się i zacznij to wszystko przyciągać!

5 -- nowa liczba magiczna:

 • Zrób 5 prostych kroków do zdobycia bogactwa (lub czegokolwiek innego).
 • Pozbądź się negatywnego nastawienia i twórz wizje na 5.
 • Wypłyń na szerokie wody każdego z 5 oceanów osobistego spełnienia.
 • Odkryj 5 stronę świata -- Twoją wymarzoną przyszłość.
 • Przekształć całe swoje życie w szczęśliwe 5 minut sukcesu!

Dlaczego miałbyś uwierzyć? Oto prosta historia cudów. Autorem tej książki jest Joe Vitale, żywy dowód na to, że marzenia się spełniają. W 1999 roku Vitale stworzył system MGZ, czyli Marketing Gwarantowanych Zysków. Znalazł ludzi, którzy skorzystali z MGZ, zapłacili za to 75 tysięcy dolarów i dobrze na tym wyszli. To był początek. Obecnie, po kilku latach od pierwszego zastosowania MGZ, Joe Vitale jest znany jako autor spełnionych marzeń. Do grona jego zamożnych klientów należą ludzie, którzy niegdyś, nie mogąc związać końca z końcem, usilnie poszukiwali pomysłów na dobry biznes. Ci z nich, którzy uwierzyli, zarobili. Co odróżnia Joe"go Vitale od innych autorów książek biznesowych?

To, że Vitale nie musi zarabiać na życie, sprzedając ludziom książki. On "wszystko już ma". Jego e-book, wydany pod polskim tytułem "Hipnotyczny marketing", dwukrotnie trafił na pierwsze miejsce listy bestsellerów Amazon.com. Klientami jego firmy, specjalizującej się w doradztwie marketingowym, są między innymi Czerwony Krzyż, korporacja PBS i szpital Hermann Children"s. Jak twierdzi, mógłby nie pracować do końca życia, jednak wtedy jego dzieło -- system MGZ -- nie znalazłoby swoich kontynuatorów. Trzymasz w ręku tę książkę, ponieważ (to także jego słowa) w życiu każdego człowieka przychodzi taki czas, kiedy trzeba zacząć dzielić się z innymi nabytą wiedzą i zgromadzonym bogactwem.


Obejrzyjcie sekretną wizualizację i przyciągnijcie fortunę!Podziękowania (9)

Przedmowa (13)

Wstęp (19)

Cudom nie ma końca (23)

Dowody (29)

Co odrzucasz? (55)

Jak przyciągać pieniądze? (59)

Może być inaczej (65)

Droga na skróty do przyciągania wszystkiego, czego chcesz (69)

Wprowadzenie do Prawa Przyciągania (73)

Jak silna jest Twoja świadomość dobrobytu? (79)

Krok Pierwszy: trampolina (83)

Krok Drugi: odważ się na coś godnego (91)

Krok Trzeci: brakujący sekret (127)

Krok Czwarty: znewillizuj swój cel (163)

Krok Piąty: największy sekret (181)

Sekretna formuła na milion dolarów (209)

Szokująca prawdziwa historia Jonathana (215)

Eksperyment: Intentional Meditation Foundation (219)

Sugerowana literatura i inne źródła (227)

Skorowidz (239)

O autorze (243)

Osoby, które kupowały książkę, często kupowały też:
6
(10)
5
(5)
4
(0)
3
(2)
2
(1)
1
(1)

Liczba ocen: 19

Średnia ocena
czytelników

  


  okladka
    Ocena : 6 

  Wyjątkowa książka. Godna uwagi i zastanowienia się nad swoim życiem. Wielki pozytyw!
    Ocena : 6 

  Bardzo dobra książka,wiele aspektów poruszonych w tej pozycji już w swoim życiu przerobiłem choć nie koniecznie pozytywnie , no ale tak wlaśnie dziala prawo przyciągania.
    Ocena : 6 

  Uwielbiam studiować moce podświadomości i inne ukryte moce umysłu tak jakby niewidzialne moce tego świata. Prawo przyciągania działa, ale szokująca prawda jest taka, że przyciągasz do siebie podobne to kim jesteś, to co robisz, a nie tylko co mówisz. I jeszcze coś odkrywczego znalazłem, że nie każdy jest gotów przyzwolić sobie to co BÓG chce nam dać. Joe Vitale jestem wdzięczny, że pomaga nam podejmować świadomie decyzje, które mają wpływ na nasze przyszłe życie.
    Ocena : 6 

  Zawarte w tej książce informacje nie są wcale nowe i odkrywcze, te idee można znaleźć także w u innych autorów ale wbrew pozorom to nie wada tej książki a wręcz zaleta wg mnie. Vitale bowiem tworzy kompilacje najciekawszych idei i przekazuje je w jasny i przejrzysty sposób tworząc nową jakość. Jak dla mnie bardzo inspirująca pozycja.
    Ocena : 6 

  Super książka. Ja ją przeczytałem z ciekawości i dowiedziałem się wielu rzeczy o życiu, o których nie miałem zielonego pojęcia. POLECAM!
    Ocena : 6 

  Bardzo dobra książka, polecam każdemu kto pragnie zmienić swoje życie. Napisana prostym językiem, zawiera dokładne instrukcje co należy zrobić, aby spełnić swoje marzenia. Przeczytałam wiele pozycji na ten temat, ale ta wydaje się być prawdziwą perełką w swojej kategorii.
    Ocena : 6 

  Do tej pory sceptycznie podchodziłem do tego typu książek, ale to jest po prostu lektura obowiązkowa! Czyżby w końcu kamień filozoficzny został odkryty? Dziękuję Ci Joe za połączenie MIEĆ i BYĆ, za ogromny ładunek energii, optymizmu i wdzięczności do Świata za wszystko co mam i co będę mieć.
    Ocena : 6 

  Genialna pozycja. Przeczytałem raz i stworzyłem kurs mailowy inspirowany tą książką. Czytam drugi raz i odkrywam, że zacząłem przyciągać do siebie to, czego chcę. Ta książka emanuje każdą stroną pozytywną energię. Aż nie mogę doczekać się trzeciego czytania. Brawo dla geniuszu Vitale.
    Ocena : 6 

  bardzo dobra książka, czyta się jak bajkę, ale wierzę w tą bajkę
    Ocena : 6 

  Genialna, łatwa, wciągająca, pouczająca. Chcesz przyciągaj co chcesz :) Lub odpychaj co ja chce w moim kierunku :)
    Ocena : 5 

  Jestem pełen podziwu dla autora.świadczy to,ze posiadł ogromną wiedzę.A najdziwniejsze jest to, że potrafi dotrzeć z tymi wiadomościami do czytelnika . Pisze prawdę ..
    Ocena : 5 

    Ocena : 5 

  Mam 15 lat i moje życie nie jest rewelacyjne jak bym chciała.Często myślałam o rzeczach,które pragnę nie znając jeszcze the secret,czy klucz do sekretu.Pewnego dnia to samo przyszło,czyli książka the secret.Miałam problemy z tym aby uwierzyć w to co chcę osiągnąć,wciąż w mojej głowie tkwiła myśl to nie możliwe,nie dam rady.Pewnego dnia pod wieczór wyszłam z psem na spacer i myślałam nad tym wszystkim.Wracając do domu mówiłam do siebie dam radę,uda mi się,jestem silna i będę jeszcze silniejsza niż teraz,zdobędę to czego pragnę i pokaże wszystkim,że każdy może mieć wszystko czego sobie zapragnie.Ale wiara i wdzięczność musi być szczera i prawdziwa.Teraz nie mam problemu i wierzę w swoje myśli i nie potrafię sobie wbić do głowy,że to czego pragnę jest niemożliwe.Teraz wszystko mogę.Wydaje mi się,że stałam się silna,bardziej pewna siebie. Polecam i dziękuje!: )
    Ocena : 5 

  Joe Vitale w swojej książce ,,Moc Przyciągania" opisał 5 kroków, które działają w 70%. Bardzo dobra książka z przyjemnością ją przeczytałem. Polecam!!! :)
    Ocena : 5 

  Muszę powiedzieć, że czytałem z prawdziwą przyjemnością. Książka ta jest połączeniem kilku filozofii życia, z którymi się zetknąłem i z których czerpałem idąc przez swoje życie. Wybacz, otwórz się na świat, skieruj swoją energię na właściwe tory, a świat Ci odpowie. Wszyscy pragniemy tego samego na różnych płaszczyznach życia - SZCZĘŚCIA, czego wszystkim i sobie życzę. Polecam.
    Ocena : 3 

  Ta ocena, to może nawet na wyrost, ale nie chcę być okrutny. W końcu jeszcze parę stron dzieli mnie od jej zakończenia (dosłownie kilka). Czyta się dobrze, ale co z niej wynika? Magia? Pokłady energii, a może po prostu nabijanie kabzy dzięki naiwnym, w którym to gronie i ja się znalazłem? Odszczekam wszystko jak ta "technika" mi w czymś pomoże. Wątpię jednak. Kilkadziesiąt złotych "w plecy".
    Ocena : 3 

  Książka fatalna, jak wszystkie badziewia w stylu: bogaty ojciec, itp.
    Ocena : 2 

  Książka dość kiepska, brak konkretnych informacji, jakieś 95% to nie potrzebne nikomu opisy a to co wartościowe to zaledwie parę stron!!! Moim zdaniem najlepsza książka to Tworzenie pieniędzy.
    Ocena : 1 

  Ta książka jest zła. Tak jak wszystko co uczy, że w magiczny sposób można podporządkować sobie wszechświat. Wierzcie lub nie, ale takie myślenie to narzędzie w rękach diabła...