Dobre wypracowania

Dobre wypracowania

Autor:  

Dobre wypracowania
Stron: 99
Ksiazka drukowana Druk (oprawa: miękka)
Wydawca: Złote Myśli
Cena:
19,90 zł

Jak samodzielnie pisać wypracowania i otrzymywać
z nich wysokie oceny bez większego wysiłku?

Wielu uczniów idzie na łatwiznę i ściąga z Internetu gotowe wypracowania, prace pisemne, pod którymi później podpisuje się własnym imieniem i nazwiskiem. Pomijając kwestie tego czy takie oszustwo jest dobre, czy złe, czy zastanawiałeś się kiedyś jak wiele tacy uczniowie tracą?

Wyobraź sobie dwóch uczniów. Pierwszy z nich nie napisał w życiu żadnego wypracowania, żadnej pracy pisemnej samodzielnie. Zawsze ściągał, oszukiwał i podkładał gotowce, otrzymując niejednokrotnie bardzo dobre oceny. Drugi uczeń, starał się samodzielnie pracować, sam pisał prace, które często oceniane były słabo. Drugi uczeń wiedział jednak, że pisząc wypracowania rozwija swoje umiejętności, które będą niezwykle cenne w przyszłości.

Zastanawiałeś się może kiedyś jak bardzo umiejętność konstruowania wypowiedzi pisemnej, argumentacji przyda Ci się w życiu? Wyobraź sobie jeszcze raz tych dwóch uczniów po kilku latach, gdy ukończą szkołę. Będą musieli pisać listy motywacyjne, ubiegać się o pracę, wyrażać swoje myśli na piśmie. Jak sądzisz, który będzie miał większe szanse na sukces?

Czy ten, który zawsze brał gotowce i sam nie potrafi wiele napisać, czy ten, który wszystko pisał samodzielnie, rozwijał swoje umiejętności i potrafi dobrze argumentować swoje decyzje oraz myśli. Który potrafi pisać w taki sposób, aby zrobić odpowiednie wrażenie na odbiorcy? Którym z tych uczniów Ty jesteś? Którym chciałbyś być?

Ty także możesz już za chwilę poznać
5 skutecznych sposobów na dobrą ocenę
z wypracowania.

Czy zastanawiałeś się kiedyś w jaki sposób nauczyciele oceniają wypracowania? Co jest dla nich naprawdę ważne i co powinieneś zamieścić w swojej pracy, aby otrzymać dobrą ocenę? A może piszesz wypracowania "na czuja"? Pewnie czasem udaje się, a czasem nie za bardzo. Chciałbyś wiedzieć jak zawsze zrobić dobre wrażenie na nauczycielu? Jak sprawić, aby Twoje wypracowania wyróżniały się spośród innych i aby zawsze były wysoko oceniane?

Unikalna propozycja: WIECZNA GWARANCJA+
Kliknij, aby dowiedzieć się dlaczego zakupy u nas są w 100% bezpieczne.

Jesteśmy pewni jakości wiedzy zawartej w naszych publikacjach. Dlatego udzielamy wiecznej gwarancji. Jeśli zakupiony ebook nie spełni Twoich oczekiwań, będziesz mógł go zwrócić w dowolnym terminie, odzyskując 100% zainwestowanych w niego pieniędzy

Szkolna polonistka pokaże Ci krok po kroku jak pisać dobre wypracowania.

To co wyróżnia tą publikację, jest fakt, że została ona napisana przez polonistkę, która oceniła w swojej karierze tysiące prac pisemnych. Kupując zatem ebooka "Dobre wypracowania" dowiesz się, co jest tak naprawdę ważne w pracy pisemnej, co powoduje, że robi ona wrażenie na każdym kto ją czyta i dzięki czemu możesz bez większych problemów otrzymywać dobre oceny za wypracowania, a nauczyciele nie będą mogli uwierzyć, że piszesz je samodzielnie.

SPECJALNY BONUS: W jaki sposób skutecznie wywrzeć wpływ na nauczyciela?


W jaki sposób autorzy prac pisemnych wpływają na emocje innych ludzi, aby osiągnąć zakładany przez siebie efekt. Dowiedz się więcej o konstruowaniu argumentów, opartych na logice lub emocjach.

Możesz zamówić ebooka "Dobre wypracowania" już teraz, pamiętając o naszej wiecznej gwarancji, albo najpierw ściągnij darmowy fragment i przekonaj się na własnej skórze, jak łatwo pisać dobre wypracowania i jak wielką satysfakcję to daje.

 

WSTĘP I. CZEGO W KRÓTKIM CZASIE NAUCZYSZ SIĘ Z TEJ KSIĄŻKI? II. BARDZIEJ ODLEGŁE EFEKTY ZNAJOMOŚCI TEGO E-BOOKA, CZYLI CO MA JĘZYK POLSKI DO RYNKU PRACY? CZĘŚĆ I TEZA JEST PODSTAWĄ KONSTRUKCJI ROZDZIAŁ I NAJWAŻNIEJSZA JEST TEZA ROZDZIAŁ II WYPRACOWANIE JAK DOBRA BUŁKA ROZDZIAŁ III JAK ODNALEŹĆ TEZY? ROZDZIAŁ IV PORZĄDKOWANIE LINII TWIERDZEŃ CZĘŚĆ II JAK NAPISAĆ WSTĘP DO WYPRACOWANIA? ROZDZIAŁ I WSTĘP - PRAWO PIERWSZEGO WRAŻENIA ROZDZIAŁ II CO POZA TYM MOŻNA UMIEŚCIĆ WE WSTĘPIE? ROZDZIAŁ III OD CZEGO ZACZĄĆ? ROZDZIAŁ IV NAJCZĘSTSZE BŁĘDY DOTYCZĄCE WSTĘPU CZĘŚĆ III ROZWINIĘCIE TEZ ZAWARTYCH WE WSTĘPIE ROZDZIAŁ I CO BĘDZIEMY ROZWIJAĆ? CZĘŚĆ IV KONIEC WIEŃCZY DZIEŁO ROZDZIAŁ I WYSTARCZY POWTÓRZYĆ CZĘŚĆ V HAMBURGER W PRAKTYCE ROZDZIAŁ I CZAS NA DOBRE WYPRACOWANIE CZĘŚĆ VI POWRÓĆMY DO TEZ ROZDZIAŁ I TEZY, KTÓRE NIE ŚWIADCZĄ DOBRZE O AUTORZE CZĘŚĆ VII POWTÓRZENIE NAJWAŻNIEJSZYCH INFORMACJI CZĘŚĆ VIII PRAKTYKA CZYNI MISTRZA ROZDZIAŁ I ĆWICZENIA ROZDZIAŁ II ODPOWIEDZI DO WYBRANYCH ĆWICZEŃ CZĘŚĆ IX POSŁOWIE DLA DOCIEKLIWYCH ROZDZIAŁ I "DOBRE WYPRACOWANIE" A ROZPRAWKA I ESEJ ROZDZIAŁ II "DOBRE WYPRACOWANIE" A STARA MATURA I AKTUALNE WYPRACOWANIA SZKOLNE ROZDZIAŁ III "DOBRE WYPRACOWANIE" A NOWA MATURA
Osoby, które kupowały książkę, często kupowały też: