Konkurs #JesieńNaMacie z Sensus i JOYINME dobiegł końca. Pora ogłosić zwycięzców! Dziękujemy wszystkim za zgłoszenia. Wasze prace są naprawdę inspirujące i nie da się ukryć... pełne uważności.

 

Nie ma wątpliwości również, że każda praca zasługuje na nagrodę! Widać, że praktyka uważności towarzyszy Wam w życiu codziennym, a jej pokazanie nie stanowi dla Was żadnego problemu. Niestety zgodnie z regulaminem, laureatów może być tylko trzech. Nagrody zatem zdobywają:

 

🏆🧘🏼 1 miejsce: Maja Figat - Gratulujemy! 🎉

Mata do jogi FLOW 3 mm, East West + bon o wartości 200 zł do księgarni Sensus.pl 


🏆🧘🏽‍♀️ 2 miejsce: Alicja Ja - Gratulujemy! 🎉

Mata do jogi FLOW Coated 3 mm, Tropical Mood + bon o wartości 100 zł do księgarni Sensus.pl 


🏆🧘🏻 3 miejsce: Difriperi.pl -  Gratulujemy! 🎉

Pasek do jogi Hold & Stretch, Grey bon o wartości 50 zł do księgarni Sensus.pl

 

Zwycięzców prosimy o kontakt na adres sensus@sensus.pl. Pamiętajcie, aby wysłać wiadomość z adresu mailowego, z którego zostało złożone zamówienie.

 

Jeszcze raz gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu! 

 

Życzymy powodzenia w kolejnych rozdaniach! 😍

 


 

Poznaj partnera akcji 

 

 

JOYINME zaprasza do świata jogi. Marka wierzy, że joga przynosi zmiany, pomaga rozwijać w sobie cierpliwość, życzliwość, tolerancję i umiejętność odpuszczania. Praktyka uczy, że wszystko jest ze sobą powiązane i otwiera nas na świadomy kontakt ze wszechświatem, innymi ludźmi, samym sobą. JOYINME oferuje piękne, najwyższej jakości produkty dopełniające praktykę. W ofercie firmy znajdziesz maty i akcesoria do jogi, sensoryczne ubrania do ćwiczeń, komfortowe ubrania na co dzień zdobione afirmacjami, oraz naturalne kadzidła i świece, które pomagają ugruntować codzienną praktykę.

 

Firma wychodzi z założenia, że produkty mają przynosić radość na lata. Dlatego wszystkie projekty powstają z myslą nie o sezonach czy trendach, ale o prostych, ponadczasowych formach i krojach. JOYINME oferuje trwałe, jakościowe akcesoria i ubrania do jogi. Marka dokłada wszelkich starań, by produkty były wykonane z najwyższą starannością.