Święto zakochanych tuż, tuż! Niejeden z nas dwoi się i troi, aby podarować swojej drugiej połówce wyjątkowy prezent walentynkowy. Nie masz jeszcze pomysłu? Nic straconego! Proponujemy idealne książki, które podpowiedzą — co robić, aby ogień Waszej miłości nigdy nie zgasł. Sprawdź jak pielęgnować relację z partnerem, aby z upływem czasu nie przerodziła się w przyzwyczajenie, a stawała się coraz trwalsza i pełna zrozumienia. 

Oto cztery książki, dzięki którym Twoja relacja miłosna wejdzie na wyższy level! 

 

Kochać (się) mądrze. Jak uważność i współczucie mogą wspierać relacje intymne.

Inną czujemy do partnera, inną do przyjaciół, rodziców i dzieci, a jeszcze inną do naszych pupili — mowa oczywiście o miłości! To najważniejsze uczucie, które znamy od najmłodszych lat i nie jest żadną tajemnicą, że okres ten wpływa na nasze późniejsze związki. Książka zwraca uwagę na doświadczenia z dzieciństwa i pokazuje, jakie mają odzwierciedlenie w dorosłym życiu. Co najważniejsze, odnajdziemy w niej szereg ćwiczeń, technik i sposobów na to jak polepszyć nasze relacje z bliskimi i sprawić, abyśmy doskonalili m.in. swoją komunikację, uważność, współczucie.... To idealny prezent walentynkowy dla tych, którzy chcą kochać i chcą być kochanymi. A jak to zrobić pokazuje Julia E. Wahl.

Okładka - Kochać (się) mądrze. Jak uważność i współczucie mogą wspierać relacje intymne - Julia E. Wahl

(druk)

25.92 zł 39.90 zł (-35%)

(25,14 zł najniższa cena z 30 dni)

Mindfulness w związku. 25 nawyków, które zwiększają intymność, pielęgnują bliskość i pogłębiają więzi.

Czy Wy też zastanawialiście się kiedy następuje ten moment, że jeszcze niedawno unosiliście się nad ziemią na samą myśl o spotkaniu z druga połówką, a nagle staliście się sobie obojętni? A co gorsze — dostrzegliście, że miłość stopniowo się wypala, dochodzi do frustracji, lawiny uszczypliwości i niekończących się kłótni o błahostki? Ta książka pokazuje, w jaki sposób pogłębić więź z drugą połówką, dzięki prostym zmianom naszych nawyków. Dowiesz się jak praktykowanie mindfulness może odmienić Waszą relację. Aby miłość, zaufanie, bliskość i zrozumienie wróciło do Waszego związku i zostało na stałe. 

Okładka - Mindfulness w związku. 25 nawyków, które zwiększają intymność, pielęgnują bliskość i pogłębiają więzi - S.J. Scott, Barrie Davenport

(druk)

25.92 zł 39.90 zł (-35%)

(25,14 zł najniższa cena z 30 dni)

Pozwól sobie na uczucia. Wykorzystaj moc inteligencji emocjonalnej.

Emocje... Szczególnie w romantycznej relacji nie dają o sobie zapomnieć. Chcielibyśmy, aby zawsze były to tylko te pozytywne, żebyśmy ciągle czuli motyle w brzuchu i wciąż doznawali miłosnych uniesień. Niestety, życie to nie bajka i jak wiadomo, zdarza nam się pokłócić. Jak sobie więc radzić z trudnymi do opanowania emocjami? Jak okiełznać wybuchy gniewu czy wprost cisnące się na usta słowa, których potem żałujemy? Autorzy książki Pozwól sobie na uczucia. Wykorzystaj moc inteligencji emocjonalnej pokazują, w jaki sposób radzić sobie z emocjami i nauczyć się żyć w zgodzie z nimi. Dzięki prezentowanym technikom polepszysz jakość swojego życia i pozbędziesz się ciągłego stresu. Nauczysz się prowadzić rozmowę w sposób merytoryczny i nie pozwolisz, aby emocje wzięły górę. 

Okładka - Pozwól sobie na uczucia. Wykorzystaj moc inteligencji emocjonalnej - Marc Brackett, Ph.D.

(druk)

14.90 zł 49.00 zł (-70%)

(14,90 zł najniższa cena z 30 dni)

Psychologia Relacji, czyli jak budować świadome związki z partnerem, dziećmi i rodzicami.

Ostatnia pozycja wspomoże Was m.in. w prawidłowej komunikacji, tak abyście potrafili rozmawiać o rzeczach trudnych, w możliwie najprostszy i delikatny sposób. To obowiązkowa pozycja dla osób chcących poprawić relacje z bliskimi oraz chcących zrozumieć swoje wybory względem partnerów. Książka porusza problem braku odpowiednich wzorców w dzieciństwie, które później przekładają się na relacje w życiu dorosłym. Dlatego w tej lekturze zawarto unikalne reguły, które umożliwią budowanie świadomych, zdrowych i trwałych związków. 

Okładka - Psychologia Relacji, czyli jak budować świadome związki z partnerem, dziećmi i rodzicami (miękka oprawa) - Mateusz Grzesiak

(druk)

17.94 zł 29.90 zł (-40%)

(17,94 zł najniższa cena z 30 dni)

Związek usłany różami? Jak najbardziej! Dzięki tym książkom, poprawicie komunikację, zapanujecie nad swoimi emocjami i będziecie wyrażać swoje uczucia w przemyślany sposób. Te pozycje to idealny prezent walentynkowy dla Waszego związku!