Zastanawiasz się, jaki upominek włożyć pod choinkę osobom, które nie lubią nadmiaru i nie zbierają niepotrzebnych przedmiotów, a przy okazji są pasjonatami jogi i medytacji? Wybierz książkę z tego zestawienia, a będziesz pewny, że podarunek sprawi dużo przyjemności, a ponadto będzie przydatny. Osoba obdarowana poczuje, że dobrze ją znasz i wiesz, czego potrzebuje. Książki z tego zestawienia pomogą w pracy nad asanami, ułatwią skupienie się i będą pomocne w walce ze stresem.

1. „Jogiczna podróż do siebie. Jak dzięki jodze odnaleźć swój wewnętrzny dom” Krystian Mesjasz

Dla tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z jogą, a także dla tych, którzy rozpoczęli ją już dawno. Książkę szczególnie polecamy osobom, które szukają sensu w życiu, zastanawiają się kim są  i dokąd zmierzają – w jodze można odnaleźć wiele odpowiedzi na trudne, życiowe pytania. Krystian Mesjasz w swojej publikacji udowadnia, że dzięki praktykowaniu jogi, życie staje się pełniejsze i spokojniejsze.

Okładka - Jogiczna podróż do siebie. Jak dzięki jodze odnaleźć swój wewnętrzny dom - Krystian Mesjasz

(druk)

13.90 zł 44.90 zł (-69%)

(13,90 zł najniższa cena z 30 dni)


 

2. „Buddyjska tantra dla współczesnego człowieka” Veronika Tkanka, Robert Tkanka

Poznaj tantrę – duchowość opierającą się na przyjemności, w której pożądanie odgrywa ważną rolę. Choć tantra przywołuje skojarzenia związane z seksualnością, to jednak wcale nie musi być ona częścią tej drogi. Zdaniem autorów „Buddyjskiej tantry” niezależnie od tego kim jesteś, czym zajmujesz się zawodowo, jakie masz relacje z innymi i jaką wyznajesz religię – masz możliwość realizować w pełni swoje ludzkie życie.

Okładka - Buddyjska tantra dla współczesnego człowieka - Veronika Tkanka i Robert Tkanka

(druk)

37.17 zł 59.00 zł (-37%)

(35,40 zł najniższa cena z 30 dni)


 

3. „Medytacje uzdrawiające sufich. 33 lekcje na duchowej ścieżce” Maciej Wielobób, Agnieszka Wielobób

Medycyna wschodnia widzi człowieka jako całość – dostrzega związek między ciałem i umysłem, dlatego leczenie problemów fizycznych wiąże się z uzdrawianiem duchowym. Maciej Wielobób wraz z żoną Agnieszką przeprowadzą Cię przez 33 lekcje medytacyjne metodą indyjskich sufich, które uzdrawiają. Metodę tejże praktyki zapoczątkował indyjski mędrzec Hazrat Inayat Khan, który na początku XX w. odwiedził Europę. Propagował on metody uzdrawiania wywodzące się ze starożytnych tradycji mistycznych, które bazują na tym, iż leczenie ciała należy rozpocząć od ducha.


Okładka - Medytacje uzdrawiające sufich. 33 lekcje na duchowej ścieżce - Maciej Wielobób, Agnieszka Wielobób

(druk)

 

4. „Uważność w praktyce. Tradycyjne techniki uważności i medytacji dla współczesnego człowieka” Maciej Wielobób

Nie umiesz się skupić, skoncentrować na jednym zadaniu, co powoduje u Ciebie jedynie frustrację? Czas zacząć praktykować uważność! Dzięki niej poprawisz swoją koncentrację, zaczniesz dostrzegać więcej, będziesz bardziej spokojny i świadomy. W tej publikacji Macieja Wieloboba przeczytasz także o koncepcji umysłu w jodze klasycznej, o pięciu żywiołach, a także o etyce działania  zmianie postaw i zachowań. Przekonaj się, że uważność jest jedną z dróg, które pozwalają zrozumieć swoje miejsce na ziemi.

 

Okładka - Uważność w praktyce. Tradycyjne techniki uważności i medytacji dla współczesnego człowieka - Maciej Wielobób

(druk)

23.94 zł 39.90 zł (-40%)

(23,94 zł najniższa cena z 30 dni)

 

5. „Psychologia jogi. Wprowadzenie do "Jogasutr" Patańdźalego. Wydanie II rozszerzone” Maciej Wielobób

Tym razem autor wielu poczytnych książek o jodze postanawia przeinterpretować dzieło sprzed ponad 2 tysięcy lat o jodze klasycznej według Patańdźalego tak, aby współczesny człowiek mógł z niej czerpać. Ponadto umożliwia to przyswojenie filozofii procesu doświadczania. Maciej Wielobób przeprowadzi Cię przez ścieżki śladami tego filozofa, abyś wiedział jak medytować i jak podejść do tego z odpowiednią podbudową intelektualną i duchową.

 

Okładka - Psychologia jogi. Wprowadzenie do "Jogasutr" Patańdźalego. Wydanie II rozszerzone - Maciej Wielobób

(druk)

22.20 zł 37.00 zł (-40%)

(22,20 zł najniższa cena z 30 dni)

 

6. „Czakry. Źródła energii. Praktyczny poradnik” Agnieszka Passendorfer

Odkryj energię, która płynie z Twojego wnętrza! Tym są właśnie czakry – wirami energetycznymi, które wpływają na zdrowie, psychikę i wiele innych sfer życia człowieka. Gdy zadbasz o czakry, zadbasz także o siebie, o swoją energię. Jak to zrobić? Z książką Agnieszki Passendorfer, którą nie tylko się czyta, gdyż z nią wykonasz  także wiele ćwiczeń – przećwiczysz asany, co jakiś czas zanotujesz coś, czy usiądziesz do medytacji. Chcesz odzyskać energię, być spokojniejszym i szczęśliwszym? Koniecznie sięgnij po tę publikację!


Okładka - Czakry. Źródła energii. Praktyczny poradnik - Agnieszka Passendorfer

(druk)

25.14 zł 39.90 zł (-37%)

(23,94 zł najniższa cena z 30 dni)

 

Książki z tego zestawienia będą idealnym prezentem dla osób, które szukają w życiu sensu, chcą popracować nad swoją koncentracją i zmniejszyć stres. Nie ważne czy szukasz upominku dla osób, które dopiero zaczynają praktykować jogę i medytację, czy czerpią z nich od dawna – w każdej z tej publikacji wszyscy znajdą coś dla siebie, inaczej spojrzą na medytację, poznają nowe techniki. Chcesz zrobić prezent sobie? Świetnie! Joga i medytacja dadzą Ci wiele dobrego – staniesz się lepszym, szczęśliwszym i uważnym człowiekiem. Przekonasz się, że nie warto zamartwiać się rzeczami, na które nie mamy wpływu, w jodze znajdziesz odpowiedzi na najtrudniejsze pytania. Owocnej praktyki!