Czytanie to podróż, która otwiera przed nami wiele światów. W księgarni Sensus wierzymy, że każda przeczytana książka to nie tylko nowa historia na półce, ale również niepowtarzalna okazja do podzielenia się wrażeniami z innymi. Dlatego właśnie dziś rusza nasz wyjątkowy konkurs! Zachęcamy Cię do zostawienia swojej opinii na stronie księgarni po przeczytaniu wybranej przez Ciebie książki. Dzięki temu nie tylko podzielisz się swoimi przemyśleniami z innymi miłośnikami literatury, ale również dasz szansę wybranym dziełom na dotarcie do jeszcze szerszego grona czytelników. Co więcej, Twoje słowa mogą przynieść Ci wyjątkowe nagrody! 

 

Twoje słowa mają moc! Konkurs Sensus i Chce Zostac


W puli nagród znajduje się wyjątkowy kurs online "Budowanie relacji z dzieckiem (1-6 lat) z Aleksandrą Beltą-Iwacz" o wartości blisko 600 zł, na platformie Chcę Zostać, który dostarczy Ci praktycznej wiedzy i narzędzi wspierających rodzicielstwo. A dodatkowo bony podarunkowe, abyś mógł cieszyć się jeszcze większą ilością literatury oraz kursów od profesjonalistów.

 

W konkursie możesz również zdobyć zestaw książek, które wzbogacą Twoją wiedzę z obszaru tworzenia więzi, budowania relacji i bliskości z innymi. Do wygrania jest m.in. nowość autorstwa Olgi Czajki "Relacje. Każdy potrzebuje więzi, żeby przetrwać", która swoją premierę miała całkiem niedawno, bo 28 lutego, a także bestsellerowe książki z serii o Pinku, których autorkami są Urszula Młodnicka i Agnieszka Waligóra

 

 

Może Cię zainteresować: Szczęście, czyli dobre relacje z bliskimi i samym sobą. Jak je budować?

 

Co musisz zrobić? 

1. Wybierz i zaopiniuj książkę, którą nabyłeś kiedykolwiek na stronie księgarni Sensus lub pozostałych księgarniach należących do Grupy Helion (Onepress.pl, Editio.pl, Helion,pl, Bezdroża.pl, Ebookpoint.pl). 

2. Napisz szczerą i wartościową opinie na stronie produktu na Sensus.pl. Opinia powinna zawierać Twoje wrażenia z lektury oraz informacje, które pomogą innym zrozumieć, dlaczego warto ją przeczytać.

3. To wszystko! Warunkiem uczestnictwa nie jest złożenia zamówienia. Twoja opinia natomiast musi zostać zweryfikowana. Co to oznacza w praktyce? W historii Twoich zamówień lub w bibliotece musi znaleźć się tytuł, który zaopiniujesz. 

 

 

Jak poprawnie dodać opinie, by została uwzględniona w konkursie?

1. Zaloguj się na swoje konto w księgarni https://sensus.pl/ lub zarejestruj się. 

2. Znajdź książkę, ebook lub audiobook, pod którym chcesz zostać swoją opinię.

3. Na stronie produktu przydziel wybraną przez siebie ilość gwiazdek - wtedy pojawi się pole do wpisania opinii. Wpisz ją w okresie od 12 marca do 16 kwietnia. Pamiętaj! Oceniamy kreatywność i merytoryczność wpisu. Na wybór zwycięzców Konkursu wpływ będzie miała długość opinii i jej unikalny charakter.

4. Zaznacz checkbox "Biorę udział w konkursie Twoje słowa mają moc!"

5. Kliknij WYŚLIJ i gotowe!


UWAGA! Jakie opinie nie będą brały udziału w konkursie?

  • Opinie bez zaznaczonego checkboxa "Biorę udział w konkursie Twoje słowa mają moc!"
  • Opinie niepotwierdzone zakupem (niezweryfikowane). 

 

Nagrody 

Spośród wszystkich opinii wybierzemy 3 najbardziej zachęcające, wartościowe oraz kreatywne i nagrodzimy je kolejno za:


👑 1 miejsce: Kurs online: BUDOWANIE RELACJI Z DZIECKIEM (1-6 LAT) z Aleksandrą Beltą-Iwacz + Bon podarunkowy o wartości 200 zł do księgarni Sensus
👑 2 miejsce: Zestaw 5 książek od Sensus o wartości ponad 200 zł + Bon podarunkowy o wart. 200 zł do platformy Chcę zostać 
👑 3 miejsce: Bon podarunkowy o wartości 100zł do platformy Chcę zostać + Bon podarunkowy o wartości 100 zł do księgarni Sensus
 

Zwycięzców ogłosimy do 23 kwietnia!

 

Pełny regulamin konkursu znajdziesz tutaj. 

 

 

Kim jest autorka kursu?

Aleksandra Belta-Iwacz ukończyła studia z psychologii klinicznej na Uniwersytecie Humanistyczno-Społecznym SWPS. Posiada wykształcenie pedagogiczne, specjalizację w terapii pedagogicznej oraz ukończone studia z zakresu problemów psychologii klinicznej dzieci i młodzieży. Ponadto jest trenerką umiejętności społecznych, praktykuje metodę Kids Skills oraz stosuje terapię skoncentrowaną na rozwiązaniach. To psycholog dziecięcy, który pomaga rodzicom zrozumieć dzieci. Podczas wspólnej pracy poszukuje rozwiązań sytuacji, które niepokoją rodzica lub utrudniają codzienność dziecku i jego rodzinie. Poza indywidualną pracą z rodzicami i dziećmi, Aleksandra Belta-Iwacz prowadzi również szkolenia, webinary, a także jest autorką e-booków. Jako ekspertka współpracowała z takimi firmami jak Carrefour, ING czy Rossman. 

 

Co zyskasz dzięki szkoleniu z Aleksandrą Beltą-Iwacz?

✅ Dowiesz się, jak zrozumieć swoje dziecko.
✅ Zrozumiesz, co dokładnie robić, aby dziecko Cię słuchało.
✅ Przekonasz się, jak skutecznie radzić sobie z trudnym zachowaniem.
✅ Dowiesz się, jak wspierać dziecko w jego samodzielności.
✅ Odkryjesz, jakie zabawy proponować dzieciom na poszczególnych etapach rozwoju.

 

Dołącz do konkursu już dziś! Odkryj moc swoich słów i zobacz, jak wiele mogą zmienić. Dzieciństwo ma fundamentalne znaczenie dla kształtowania się naszych późniejszych relacji z innymi. Wiele aspektów naszego dorosłego życia, w tym sposób, w jaki nawiązujemy i podtrzymujemy relacje, jak radzimy sobie z konfliktami, a nawet nasze oczekiwania wobec innych, można wywodzić z doświadczeń z wczesnych lat życia. Sprawdź, jak budować zdrową relację z dzieckiem i odkryj książki, które pomogą Ci zrozumieć własne dzieciństwo. Weź udział w konkursie!

 

Czekamy na Twoją opinię i życzymy powodzenia!

 

KONKURS ZAKOŃCZONY

 


Partner akcji

 

Platforma Chce zostac

 

Chcę Zostać to nowoczesna platforma edukacyjna online, która zaprasza do korzystania z kursów prowadzonych przez renomowanych specjalistów i motywujących mentorów z wielu branż. Uczestnicy mają szansę czerpać z bogatego doświadczenia i wiedzy prelegentów. Stanowi unikalne miejsce w internecie, gdzie każdy ma szansę na naukę od wybitnych praktyków. Celem platformy jest zapewnienie użytkownikom dostępu do treści edukacyjnych o wysokiej wartości merytorycznej, prezentowanych w sposób nowatorski i łatwy do przyswojenia.