Joga to nie tylko fizyczna praktyka, ale także duchowa podróż, która może dostarczyć nam spokoju, równowagi i harmonii w każdym sezonie roku. Jednak jesień jest czasem szczególnie inspirującym do trenowania jogi i praktykowania uważności. Uważność wymaga skupienia uwagi na teraźniejszym momencie bez analizowania. Jest to forma medytacji i polega na byciu świadomym swoich myśli, emocji, ciała i otoczenia w sposób nieoceniający, co może prowadzić do większej klarowności umysłu, zmniejszenia stresu i poprawy zdrowia psychicznego.

 

Kiedy drzewa zaczynają zmieniać swój kolor, a temperatura spada, praktyka może pomóc nam dostosować się do zmieniających się warunków przy jednoczesnym wzmocnieniu naszego ciała i umysłu. Dlatego chcemy zaprosić Cię do udziału w naszym konkursie. Jesień może być doskonałym czasem na rozwijanie umiejętności jogicznych oraz uważności.

 

#JesieńNaMacie z Sensus i JOYINME

Drogi czytelniku!

Już teraz masz szansę zdobyć wspaniałe nagrody, które z pewnością rozwiną Twoje umiejętności jogi, jak również wpłyną na świadomość i bycie obecnym w każdym momencie Twojego życia. Otóż wygrani w konkursie zdobędą maty pasek do jogi ufundowane przez JOYINME, a także vouchery do wykorzystania w naszej księgarni Sensus.

 

Co musisz zrobić?

Aby wziąć udział w konkursie:

🍁 W dniach od 9 października 2023 r. do 22 października 2023 r. dokonasz dowolnego zakupu w księgarni Sensus.pl (https://sensus.pl/).

🍁 W komentarzu pod tym postem pokażesz w formie graficznej (ręcznej lub cyfrowej np. zdjęcie, kolaż, grafika, rysunek itp.) czym jest dla Ciebie uważność.

🍁 Dodasz swoją pracę konkursową oraz podasz numer złożonego zamówienia* w tym samym komentarzu 

*Pamiętaj - zamówienie musi być poprawnie opłacone w dniu zgłoszenia.

 

Nagrody

Spośród zgłoszeń wyłonimy trzech najbardziej kreatywnych zwycięzców, którzy zostaną nagrodzeni zestawami: 


🏆🧘🏼 1 miejsce: Mata do jogi FLOW 3 mm, East West + bon o wartości 200 zł do księgarni Sensus.pl 
🏆🧘🏽‍♀️ 2 miejsce: Mata do jogi FLOW Coated 3 mm, Tropical Mood + bon o wartości 100 zł do księgarni Sensus.pl 
🏆🧘🏻 3 miejsce: Pasek do jogi Hold & Stretch, Grey + bon o wartości 50 zł do księgarni Sensus.pl

 

Wygranych ogłosimy do 29 października 2023 r.

 

Pełny regulamin konkursu znajdziesz tutaj.

 

   


 

Poznaj partnera akcji 

 

 

JOYINME zaprasza do świata jogi. Marka wierzy, że joga przynosi zmiany, pomaga rozwijać w sobie cierpliwość, życzliwość, tolerancję i umiejętność odpuszczania. Praktyka uczy, że wszystko jest ze sobą powiązane i otwiera nas na świadomy kontakt ze wszechświatem, innymi ludźmi, samym sobą. JOYINME oferuje piękne, najwyższej jakości produkty dopełniające praktykę. W ofercie firmy znajdziesz maty i akcesoria do jogi, sensoryczne ubrania do ćwiczeń, komfortowe ubrania na co dzień zdobione afirmacjami, oraz naturalne kadzidła i świece, które pomagają ugruntować codzienną praktykę.

 

Firma wychodzi z założenia, że produkty mają przynosić radość na lata. Dlatego wszystkie projekty powstają z myslą nie o sezonach czy trendach, ale o prostych, ponadczasowych formach i krojach. JOYINME oferuje trwałe, jakościowe akcesoria i ubrania do jogi. Marka dokłada wszelkich starań, by produkty były wykonane z najwyższą starannością. 

 

KONKURS ZAKOŃCZONY!