Już niebawem rozpoczną się Targi Książki w Krakowie. To niezwykłe wydarzenie literackie odbędzie się w tym roku w dniach 26-29 października w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków. Jak zawsze impreza przyciąga wielu autorów, wydawców oraz Was - wiernych Czytelników, licznie biorących udział w spotkaniach autorskich, wymieniających się wrażeniami po przeczytanych lekturach i poszukujących nowości czytelniczych!  Sprawdźcie, co my przygotowaliśmy dla Was na tę okazję!

Podczas Targów Książki w Krakowie, wśród wielu zaproszonych twórców, będzie można również spotkać autorów Sensus. Już w piątek będziecie mogli uczestniczyć w autorskich spotkaniach z Barbarą Wicher, Jarosławem Gibasem oraz Różą Hajkuś. W sobotę oraz w niedzielę zapraszamy na spotkania z Agą Szuścik oraz Anną Wendzikowską.

 

Poniżej prezentujemy szczegółowy harmonogram wydarzeń:

 

Piątek 27 października 2023

Stoisko Grupy Helion – HALA WISŁA/D28

15:00 – 16:00 Barbara Wicher – spotkanie wokół książki „Magiczna kłódka” 

16:00 – 17:00 Jarosław Gibas – spotkanie wokół książki „Narcyz. Jak nie dać się skrzywdzić i jak nie krzywdzić innych” 

17:00 – 18:00 – Róża Hajkuś – spotkanie wokół książki „Budowa twojego ciała. Co jest czym i jak działa” 

 

Sobota 28 października  2023

SALA Lwów C

18:00 – 19:00 Wszystko o zdrowiu ginekologicznym. Spotkanie z Agą Szuścik - autorką książki „GinekoLOGICZNIE. Poradnik napisany przez pacjentkę, sprawdzony przez lekarki, lekarzy i nie tylko

 

Niedziela 29 października  2023 

SALA Lwów C

16:00 – 17:00 Droga do spełnienia i radości! Spotkanie z Anią Wendzikowską - autorką książki "Ku szczęściu. Moja droga do spełnienia i wewnętrznego spokoju

 

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na jedno z najważniejszych wydarzeń literackich w roku. To wyjątkowa okazja do spotkania z ulubionymi autorami i nawiązania z nimi kontaktu, a także odkrycia nowych lektur pełnych inspiracji i wiedzy. Targi w Krakowie to wydarzenie dla wszystkich miłośników książek, chcących pogłębiać swoją pasję do czytania. Dlatego gorąco zachęcamy do odwiedzenia Stoiska Grupy Helion – HALA WISŁA/D28 i spotkania się z nami oraz z innymi entuzjastami literatury.

 

Do zobaczenia w Krakowie!