Zapraszamy wszystkich miłośników literatury na niezwykłe wydarzenie — Targi Książki i Mediów VIVELO 2024 w Warszawie! My również jesteśmy obecni na PGE Narodowym! To wyjątkowa okazja, aby zanurzyć się w świecie książek, spotkać ulubionych autorów, odkryć nowości wydawnicze oraz wziąć udział w inspirujących spotkaniach i warsztatach. Niezależnie od tego, czy jesteś zapalonym czytelnikiem, autorem, czy szukasz ciekawej rozrywki na weekend — przyjdź w dniach od 16 do 19 maja na Targi Książki i Mediów VIVELO i odwiedź na nasze stoisko! Czekają na Ciebie specjalne oferty, niespodzianki i spotkania z autorami!  Dołącz do nas i celebrujmy razem miłość do książek!

 

Targi ksiązki i mediów Vivelo

 

Zapraszamy na Stoisko Grupy Helion 51/D17!

 

Już w najbliższy piątek, 17 maja w godz. 15:30 -16:15, odbędzie się spotkanie z Anną Wendzikowską wokół książki  "Ku szczęściu. Moja droga do spełnienia i wewnętrznego spokoju" w strefie #SpotkajAutora.

 

Po spotkaniu będzie możliwość rozmowy z autorką! 

 

Książka to osobiste wyznanie autorki, które inspiruje i pokazuje, że życie, które może wydawać się z pozoru idealne, może w rzeczywistości być całkiem inne. To poruszająca historia, mówiąca o tym, że nie warto gnać przed siebie, by osiągać odgórnie narzucane nam cele, a podążać za głosem serca... by być przede wszystkim dość dobrą... dla samej siebie. 

Jeśli znasz to uczucie, kiedy starasz się całe życie, jesteś chwalona, zdobywasz najlepsze oceny w szkole, na studniach, w końcu dostajesz wymarzoną pracę...a wciąż masz poczucie niedosytu — ta książka jest dla Ciebie. Tajemnica tkwi w zaufaniu, akceptacji i odpuszczaniu. Poznaj wyboistą drogę Anny Wendzikowiskiej i zainspiruj się do zmiany! 

 

Spotkanie z Anną Wendzikowska Targi Książki i Mediów Vivelo 2024 Sensus Ku Szczęściu

 

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z autorką już w najbliższy piątek!