168-godzinny tydzień. Żyj w pełn...

168-godzinny tydzień. Żyj w pełni 24/7

Autor:  

Ocena:
   5.8/6  Opinie  (5)
Stron: 328
Ksiazka drukowana Druk (oprawa: miękka)
Wydawca: Onepress
Cena:
37,00 zł

To PRAWDZIWA książka o pracy, produktywności, szczęściu i zyskach. W ciągu zaledwie czterech godzin poznasz klucz do sukcesu i zadowolenia z życia
Jeffrey Gitomer, autor Czerwonej książeczki sprzedaży

Nie powinieneś wierzyć w to, co Ci mówią o źródłach sukcesu. Kevin Hogan wyjaśnia, dlaczego nie udało Ci się zrealizować swoich planów. Co jeszcze ważniejsze, wskazuje również, w jaki sposób można wykorzystać najnowsze odkrycia naukowe, aby odnieść sukces. Nastaw się do tej książki tak,
jak gdyby miał od niej zależeć Twój sukces -- bo on właśnie od niej zależy.

Rich Schefren, CEO, Strategic Profits

Tylko nieliczne książki poświęcone zagadnieniom wydajności osobistej wychodzą spod pióra osób, które rzeczywiście rozumieją zasady funkcjonowania ludzkiego umysłu. Jeszcze mniej jest książek napisanych tak, że zawarte w nich przesłanie można bez trudu zrozumieć i od razu wdrożyć. Książka, którą trzymasz w dłoniach, z całą pewnością zalicza się do tego wąskiego grona -- książki tego rodzaju, i to w skali całego świata, mógłbym zliczyć na palcach jednej ręki.
Mark Joyner, autor bestsellerowej książki Prosta droga do celu.
Simpleology
oraz twórca koncepcji Construct Zero

To radykalna książka, ponieważ ja mam pewien cel. Postanowiłem być pierwszym człowiekiem, który powie Ci prawdę o planowaniu i organizacji czasu, wyznaczaniu celów, odkładaniu spraw na później oraz osiąganiu wyznaczonych celów. Nie będę wygłaszał zakłamanych pogadanek motywacyjnych. Profesjonalny Trener nie wciska kitu swoim graczom. Profesjonalny Trener zna swoich graczy.
Kevin Hogan

Ile czasu w zeszłym tygodniu poświęciłeś na to, co rzeczywiście chciałeś robić? Przez ile godzin ktoś inny decydował, czym powinieneś się zająć? Chcesz żyć według WŁASNYCH reguł? Realizować TWOJE pragnienia? Osiągnąć SWÓJ sukces -- cokolwiek sobie założysz? Naucz się uwalniać od wszystkiego, co Ci w tym przeszkadza.


 • Opieraj się pokusie odkładania spraw na później.
 • Zwiększaj własną produktywność, wykorzystując w tym celu sprawdzony w praktyce System Planowania Czasu.
 • Zadbaj o to, żeby ważni ludzie mieli swoje miejsce w Twoim życiu.
 • Poznaj samego siebie... i dowiedz się, kim chcesz być.

Odzyskaj kontrolę nad swoim życiem -- to dobry początek wielkiej, znaczącej zmiany. Ta książka pomoże zrealizować Twój wielki plan, który pozwoli Ci zdobyć wszystko, czego chcesz, i być tym, kim zechcesz. Jej autor proponuje Ci prostą metodę zwiększania produktywności i tłumienia skłonności do odkładania wszystkiego na później. Została ona opracowana na podstawie analiz licznych badań poświęconych zagadnieniu osiągania celów -- nie znajdziesz w niej motywacyjnego bełkotu, ale wiedzę w czystej postaci, podaną w klarowny sposób przez światowej klasy specjalistę.

Przedmowa Marka Joynera (11)

Wprowadzenie. Czy naprawdę możesz żyć na swój sposób? (13)

1. Wybierz PRAWDZIWY styl życia (21)

2. Odnalezienie siebie w czasie. Czyim właściwie żyjesz życiem? (37)

3. Twoje życie - Twój czas (43)

4. Żeby żyć PO SWOJEMU, musisz przestać odkładać wszystko na później (49)

5. Pokusa odkładania na później (59)

6. Dlaczego Twój dotychczasowy system celów zupełnie się nie sprawdził (81)

7. Najważniejszy klucz do sukcesu w życiu (101)

8. Od życia wymuszonego do życia wymarzonego. Ponowne kształtowanie mentalności (119)

9. Jedyny skuteczny system wyznaczania celów (135)

10. Osiągnij to, czego naprawdę CHCESZ (149)

11. Czas na zmiany - od przytłoczenia do produktywności (161)

12. Planowanie Czasu. System (189)

 • Część pierwsza
 • Odnajdywanie Siebie w Czasie (205)
 • Część druga
 • Kształtowanie i Modelowanie (225)
 • Część trzecia
 • Przystępowanie do bieżącego zadania (283)
 • Część czwarta
 • Optymalizacja i motywacja (301)

Bibliografia (321)

Materiały dodatkowe (325)

Osoby, które kupowały książkę, często kupowały też:
Przyrodni brat
Penelope Ward
Cena: 39,90 zł
Cena: 39,90 zł
Cena: 59,00 zł
6
(4)
5
(1)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)

Liczba ocen: 5

Średnia ocena
czytelników

  


  okladka
    Ocena : 6 

  książka wciągająca!!!
    Ocena : 6 

  Kevin Hogan to jeden z autorów, których kupuję w "ciemno". To znaczy już nie, bo jego nazwisko rozjaśnia ciemność. Bardzo dobry specjalista.
    Ocena : 6 

  Najlepsza książka jaką czytałam o organizacji czasu. Ona jest tylko pozornie o organizacji czasu. Pomaga zorganizować Twoje życie, określić marzenia, które dawno porzuciłeś i pójść po nie. Zamień swoje "chomicze koło" na coś zupełnie innego, coś co Cię popchnie do zmian. Książka Pana Hogana jest pierwszą, w której zrobiłam wszystkie ćwiczenia. Dzięki niej wiem, że mogę wiele osiągnąć. Dzięki niej zdecydowałam się, że czas zacząć szukać nowej pracy zamiast tkwić w tej, która mnie wypala. Gorąco polecam wszystkim, którzy nie wiedzą co mają zrobić ze swoim życiem.
    Ocena : 6 

  Najlepsza książka, jaką kiedykolwiek czytałem. Problem jednak leży w tym, że jest napisana tak łatwo i z taką dozą humoru i sarkazmu, że łatwo zgubić to, co najważniejsze - obecnie czytam ją co najmniej piąty raz i tak jak przy poprzednich, znowu odkrywam coś nowego. Zanim zdecydujesz się, pamiętaj że wartość tej książki tylko w połowie jest w przekazywanej przez niej wiedzy. Jeśli nie poświęcisz kilku/kilkunastu godzin na zapisanie dziesiątek stron w dzienniku (przyznam, że sam tego nie zrobiłem przez kilka lat od kupna), pośmiejesz się, przyznasz autorowi rację i nie zmieni się absolutnie nic.
    Ocena : 5 

  Ksiazka Kevina Hogana daje niezlego kopa. Podoba mi sie dlatego, poniewaz nie ma tutaj zadnego 'sekretu' w stylu mysl ze bedzie dobrze, relaksuj sie i przyciagaj dobra do siebie. Autor pisze, ze tylko ciezka praca dojdziemy do stabilizacji materialnej i poczucia spelnienia. Pisze o przeszkodach, ktore w drodze do sukcesu napotkamy, o tym ze odkladajac rzeczy na pozniej ciagle tylko poglebiamy frustracje i oddalamy sie od marzen. Polecam