ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Zwyciężczynie konkursu po szkoleniu "PsychoDietetyka"

Codziennie inna książka 30% taniejZwyciężczynie konkursu po szkoleniu "PsychoDietetyka" z certyfikatami:


1. Ewelina Muzińska


Na co dzień zawodowo zajmuję się odchudzaniem. Pracuję z osobami podejmującymi walkę o lepsze zdrowie, samopoczucie i smukłą sylwetkę. Pomagam identyfikować i korygować błędy w zwyczajowym sposobie żywienia, które sprzyjają nadwadze i otyłości. Odchudzanie jest zagadnieniem wielowymiarowym i aby przyniosło oczekiwane, trwałe rezultaty nie może sprowadzać się jedynie do okresowej zmiany jadłospisu. Odpowiednia, prawidłowo zbilansowana dieta to zaledwie początek gruntownej przebudowy stylu życia i sposobu myślenia o jedzeniu, w której ogromne znaczenie odgrywają psychologiczne i emocjonalne aspekty odżywiania. Poznanie i zrozumienie tych mechanizmów to niejednokrotnie klucz do efektywności całej dietoterapii.


2. Magdalena Stępień


Jestem psychologiem, a moje zainteresowania to głównie problematyka zaburzeń psychosomatycznych. Chciałabym służyć swoim pacjentom pomocą również w zakresie PsychoDietetyki. Mam także nadzieję, że szkolenie da mi możliwość pracy nad sobą, ponieważ staram się prowadzić zdrowy styl życia i dbam o sylwetkę.

Już niedługo zamieścimy materiały ze szkolenia "PsychoDitetyka", prowadzonego przez autorkę książki Głodne emocje. Jak schudnąć mądrze, skutecznie i na zawsze, Annę Sasin.


Oczekuj ich w najbliższym czasie na tej stronie WWW!