ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Sir Ernest Shackleton i wyprawa Endurance. Sekrety przywództwa odpornego na kryzys (ebook)(audiobook)(audiobook)

Okładka książki/ebooka Sir Ernest Shackleton i wyprawa Endurance. Sekrety przywództwa odpornego na kryzys

Okładka książki Sir Ernest Shackleton i wyprawa Endurance. Sekrety przywództwa odpornego na kryzys

Okładka książki Sir Ernest Shackleton i wyprawa Endurance. Sekrety przywództwa odpornego na kryzys

Okładka książki Sir Ernest Shackleton i wyprawa Endurance. Sekrety przywództwa odpornego na kryzys

Wydawnictwo:
Onepress
Ocena:
Druk:
oprawa twarda

Przywództwo, które inspiruje

Sir Ernest Shackleton żył w ciekawych czasach. Przełom wieków XIX i XX zapisał się w dziejach Antarktydy jako era heroicznych odkryć polarnych. Największa lodowa pustynia świata skupiała narodowe i osobiste ambicje wielu podróżników i odkrywców. Śmiałkowie, na czele wieloosobowych ekspedycji, próbowali wytyczyć drogę na biegun południowy i poznać sekrety szóstego kontynentu. Niestety, Antarktyda pokonywała ich jednego po drugim. Statki polarników grzęzły w lodowych krach na wiele miesięcy, a załogi, głodne i wycieńczone, traciły ducha i życie. W 1914 roku kierująca się do Zatoki Vahsela wyprawa Endurance również nie zdołała dotrzeć do kontynentu. Utknęła w lodzie. Załoga uwięziona na Morzu Weddella stoczyła legendarny bój o przetrwanie. Wbrew przeciwnościom losu nikt nie zginął. Wszyscy wrócili do domu. Pytani po latach o tajemnicę sukcesu, odpowiadali krótko: Shackleton. 

Historia irlandzkiego odkrywcy i jego statku to ponadczasowa opowieść o niezwykłym i inspirującym przywództwie. O liderze, który dzięki swoim umiejętnościom i określonym strategiom zarządzania potrafił zjednoczyć wokół siebie ludzi i oszukać antarktyczne przeznaczenie.

Poznaj losy wyprawy Shackletona, przyjrzyj się fundamentom jego przywództwa i dowiedz się, jak możesz je wykorzystać w swojej codziennej praktyce lidera. Zdobądź umiejętności pozwalające wyprowadzić Twój zespół z każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji. 

Zamknij

Wybierz metodę płatności