ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Zdrowy maluszek. Wyprawka noworodka lekarskim okiem (ebook)(audiobook)(audiobook)

Wydawnictwo:
Sensus
Wydawnictwo:
Sensus
Ocena:
Stron:
328
Druk:
oprawa miękka
     PDF

Książka

69,00 zł

Powiadom mnie, gdy książka będzie dostępna

Ebook

69,00 zł

Powiadom mnie, gdy książka będzie dostępna

Poleć tę książkę znajomemu Poleć tę książkę znajomemu!!

Przenieś na półkę

Powiadom o dostępności audiobooka »

Z pomocą mam lekarek:

  • skompletuj wyprawkę malucha
  • spakuj torbę do szpitala
  • przygotuj pokój dziecięcy
  • opanuj najważniejsze zasady pielęgnacji
  • zadbaj o zdrowie noworodka

Maluszek w drodze? Przygotujcie się dobrze na wyjątkowe przeżycie

Pojawienie się na świecie nowego członka rodziny to niezwykłe wydarzenie, zwłaszcza gdy mowa o pierwszym dziecku. Choć oczywiście nie tylko wtedy. Radość, ale też obawa, ekscytacja, chociaż i niepewność, szczęście, jednak odrobinę podszyte strachem ― życie przyszłych rodziców przepełnia cała paleta emocji. Nic dziwnego, nagle bowiem wszystko zmienia się o sto osiemdziesiąt stopni. Nie dziwi też, że mama i tata chcą być do tego wydarzenia jak najlepiej przygotowani.

Tylko co to znaczy "jak najlepiej"? Internet jest pełen porad, niekoniecznie sprawdzonych, z życzliwą pomocą spieszą też zazwyczaj krewni i znajomi, bombardujący przyszłych rodziców informacjami, które nierzadko się wykluczają. Z których rad warto skorzystać, bo sprzyjają zdrowiu i rozwojowi dziecka, które raczej nie pomogą, a których wystrzegać się jak ognia?

Z pomocą spieszy ta książka. Napisana przez lekarki i mamy, podpowiada, jak skompletować wyprawkę pod okiem pediatry, przygotować się do pierwszej kąpieli, wyposażyć pokój malucha, dobrać odpowiedni wózek ― wszystko w odniesieniu do oficjalnych badań towarzystw naukowych, ale też własnych doświadczeń rodzicielskich autorek. Wyposażonym w solidną wiedzę rodzicom żadna kolka nie będzie straszna!

O autorach

Monika Działowska ― mama pięciolatka, lekarka pediatra. Pracuje w szpitalu dziecięcym w Warszawie i w przychodni pediatrycznej. Prowadzi popularnego bloga pediatranazdrowie.pl, a także poświęcone zdrowiu dzieci szkolenia i webinary dla rodziców.

Aleksandra Multan ― lekarka rezydentka pediatrii, a także świeżo upieczona mama Leona. Poprzez połączenie wiedzy medycznej z praktyką rodzicielską dołożyła swoją cegiełkę do tej książki, aby wesprzeć młodych rodziców w poszukiwaniu rozwiązań, które ułatwią im stawianie pierwszych kroków w rodzicielstwie, a ich maluszkom pomogą prawidłowo się rozwijać.

Zamknij

Wybierz metodę płatności