Zdrowie »
Wykorzystaj swój potencjał przez...

Wykorzystaj swój potencjał przez potęgę podświadomości. Rozwiń swoje życie duchowe

Autor: 

Wykorzystaj swój potencjał przez potęgę podświadomości. Rozwiń swoje życie duchowe
Stron: 336
Ksiazka drukowana Druk (oprawa: twarda)
Cena promocyjna: Oszczędzasz: 5,08 zł
28,82 zł 33,90 zł

Obudź się i żyj! Nikt nie jest skazany na brak szczęścia, lęk i zmartwienia, życie w ubóstwie ani problemy ze zdrowiem. Masz moc pokonywania przeciwności losu i osiągania szczęścia, harmonii i dobrobytu. Masz w sobie siłę, żeby wzbogacić własne życie.

W kolejnej książce z cyklu "Wykorzystaj swój potencjał przez potęgę podświadomości..." autor, opierając się na wypracowanej przez siebie filozofii Nowej Myśli, uczy nas, jakimi przekonaniami karmić swój umysł, aby udoskonalić swe pojmowanie i odczuwanie świata. Radzi, jak sięgać do naszej duchowej głębi, m.in. przez medytację, modlitwę i właściwe afirmacje, aby osiągnąć miłość, radość i pełnię życia.

Możesz stać się tym, kim chcesz.

Dr J. Murphy to autor wielu książek, programów i audycji radiowych na temat duchowości, sztuki dobrego życia, filozofii i kultury. Jego prace stały się poradnikami życiowymi wszech czasów. Jego sztandarowe dzieło Potęga podświadomości, dotyczące procesów psychicznych zachodzących poza naszą świadomością, stało się światowym bestsellerem.Osoby, które kupowały książkę, często kupowały też:
Rozmyślania
Marek Aureliusz
Cena: 29,90 zł
Ajurweda w praktyce. Jak współcześnie stosować ...
Agnieszka Wielobób, Maciej Wielobób
Cena: 29,90 zł
Cena: 29,90 zł
Działaj teraz!
Zbigniew Ryżak
Cena: 39,90 zł