Toksyczna miłość. I jak się z ni...

Toksyczna miłość. I jak się z niej wyzwolić

Autor: 

Toksyczna miłość. I jak się z niej wyzwolić
Ocena:
   5.0/6  Opinie  (1)
Stron: 248
Ksiazka drukowana Druk (oprawa: miękka)
Cena promocyjna: Oszczędzasz: 4,48 zł
25,42 zł 29,90 zł

Toksyczna miłość to książka dla kobiet, które za bardzo kochają i dla mężczyzn, którzy duszą się w związkach z nimi. Dla kobiet (ale i dla mężczyzn) skłonnych do romantycznej miłości i idealizacji partnera, często rozczarowujących się lub z obawy przed porzuceniem tkwiących w bolesnej samotności. Dla mężczyzn (ale i dla kobiet) obwinianych przez bliskich, że zapracowani lub pogrążeni w swoich stresach nie mają czasu na miłość, dla rodziny, nawet dla własnych dzieci. Dla przepełnionych poczuciem krzywdy i dla tych, którzy czują się winni w związkach.

Znajdziecie tu klucz do takich zjawisk jak zaborczość rodziców wobec dzieci, uzależnienie od guru czy psychoterapeuty, dewocja i religijny fanatyzm. Pia Mellody, wybitna psychoterapeutka amerykańska, autorka bestsellerów o zjawisku współuzależnienia ma dla nas dobrą wiadomość: z chorobliwej miłości można się wyleczyć!

Osoby, które kupowały książkę, często kupowały też:
6
(0)
5
(1)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)

Liczba ocen: 1

Średnia ocena
czytelników

  


    okladka
      Ocena : 5 

    Jeśli czujesz, że "kochasz za bardzo", że kochasz bez wzajemności, twoje związki zazwyczaj są "toksyczne", kończą się dla Ciebie poranieniem. Czujesz się nieszczęśliwa, upokarzana, zaniedbywana, samotna i bezsilna, a ten schemat trwa od lat lub powtarza się w kolejnych związkach, ta książka jest dla Ciebie. Była do mnie inspiracją do stworzenia warsztatów rozwojowych dla kobiet "kochających za bardzo", o tym samym tytule. Z lektury poznasz: - Przyczyny powstawania mechanizmu „kochania za bardzo” - Charakterystykę i mechanizm działania Nałogowców Kochania - Opis partnerów oraz ich cyklu działania - Fazy leczenia i oznaki zdrowego związku Wierzę, że wiedza na temat syndromu „kochania za bardzo” jest niezbędna w drodze do uzdrowienia. Świadomość przyczyny, miejsca w jakim się obecnie znajdujemy, naszych obaw związanych z przyszłością, jest pierwszym krokiem do odpowiedzialności i zrozumienia naszych wyborów. Polecam także: "Kobiety, które kochają za bardzo" N. Robin