Recenzje:
To nie jest książka dla maminsynków. Ani dla łajz, które przez całe lata chcą jedynie lizać cukierki przez papierek.
Rozejrzyj się wokół - widzisz te wszystkie ponętne kobiety? Czy chciałbyś kłaść do łóżka niewinne blondyneczki, namiętne brunetki i ogniste rude szybciej i na dłużej niż epidemia grypy? I tak samo jak wirus nie do opanowania, rozgrzewać je, sprawiać, by się pociły i traciły oddech? Zapomnij o bajkach, w których królewnę dostaje rycerz z sercem na dłoni. Dłonie, owszem, przydadzą Ci się już wkrótce, ale pamiętaj też o rączym rumaku.
Najpewniejszą sferą erogenną kobiety jest jej ucho. Używając tajemnych schematów, wedrzyj się tamtędy do świata jej najdzikszych fantazji. Wystarczy, że będziesz wiedział, co, jak i kiedy powiedzieć, by szeroko otwarły się przed Tobą wrota przyjemności. Przestań myśleć tylko o łóżku! Wyobraź sobie lepiej olbrzymi stół, suto zastawiony potrawami z ponętnych nóżek, młodych piersi, smakowitych szyneczek. Aż ślinka cieknie... robi się wilgotno i lepko. Kobiety od wieków używają swoich sztuczek, by owinąć mężczyzn wokół swojego najmniejszego paluszka. Teraz wreszcie niech one wiją się wokół twojego największego.
Ta książka to nie tylko niezawodny i wyczerpujący podręcznik podrywu. To nie tylko kwintesencja szczegółowo przetestowanej przez autora wiedzy, zgromadzonej od największych, światowych mistrzów tematu. To również szokująca historia, pełna emocji, wzlotów i upadków, która wydarzyła się naprawdę.
Przestaniesz obawiać się dziewczyn, zaczniesz czuć się z nimi pewnie i sprawisz, że będą przebywały w twoim towarzystwie z prawdziwą rozkoszą. Często wielokrotną. Jedna rada na początek - nie wchodź na moje terytorium łowieckie, bo pokonam cię doświadczeniem ! Przyjmujesz wyzwanie? To nie klucz do damskich sypialni. To istny taran!

twardziel.pl 2010-04-08


Jeśli przeczytasz tę książkę, posiądziesz moc wpływania na umysły kobiet - ostrzega autor. Bo to poradnik uwodzenia, prezentujący potrzebne do tego techniki. Jeśli jak wielu facetów boisz się niewiast, pomoże ci przełamać nieśmiałość. Jeżeli kobiety masz już oswojone, ubawi cię.

CKM


Piotr Pyton, psycholog, radzi mężczyznom,jak przestać być nieśmiałym. Ato ważne, bo jak mówi: pamiętaj, że najczęstszym powodem kłopotów w kontaktach z kobietami jest brak kontaktów z kobietami! "Jak przełamać obawy i wzmocnić pewność siebie"? To proste, pisze autor. Rozśmieszaj kobiety. Nie bój się także żartówzsamego siebie. Wten sposób zobaczysz, że kobiecy śmiech nie zabija.

POLSKA Przemek Łucyan