Recenzje:
Ciekawe kompendium na temat relacji damsko-męskich :) Książka nie jest może odkrywcza, ale za to ciekawa. Napisana w bardzo interesujący sposób, sensownie podzielona na krótkie rozdziały, zawierające zwięzłe meritum na temat spraw, o których dane rozdziały traktują. Krótki przekaz przy maksimum treści ;) To typowy poradnik dla kogoś... kto może mieć potencjalne problemy z kobietami :) Dla kogoś takiego książka będzie, podejrzewam, bardzo pomocna, by nie rzec - idealna. Mamy w niej bowiem mnóstwo porad i wskazówek na temat analizy samego siebie, zmian których można - i trzeba by - w samym sobie dokonać... aby stać się samcem alfa ;) Jeśli na tym Wam zależy - sięgajcie po tę książkę bez wahania. Same szeroko (i wąsko) pojęte relacje damsko-męskie zajmują lwią część lektury. I są... pouczające. I bardzo przy tym ciekawe. Wiele już się ukazało książek, w których ktoś próbuje rozłożyć na czynniki pierwsze kobiecą logikę, psychikę... (i nie mam tu na myśli książek w rodzaju "Co mężczyźni wiedzą o kobietach", które zawierają 200 pustych, niezapisanych kartek ;) ). Czy ta książka jest udaną próbą tego rodzaju? Trochę tak... ale nie do końca ;) Do końca bowiem to, co próbują zrobić autorzy, nie jest tak naprawdę wykonalne :) Polecam.

cosnapolce.blogspot.com Northman; 2017-11-05


Czy pewności siebie można się nauczyć? Skąd wziąć motywację do działania? Czym jest męskość? - to tylko niektóre z pytań, na które odpowiedź panie i panowie znajdą w wydanej przez Sensus/Helion książce Krzysztofa Króla i Jana Gajosa „ABC pewności siebie i atrakcyjności". Podczas lektury będzie można dowiedzieć się także, co powinien... golić sobie facet, gdzie nie iść na pierwszą randkę oraz czego podczas niej nie mówić. Przy okazji ujawnionych zostanie pięć cech, które kobiety kochają w mężczyznach a autorzy podpowiedzą, jak tę wiedzę wykorzystać. Bo nie ma co ukrywać, że po prostu bywa czasem tak, że robimy coś jedynie dlatego, że inni tego chcą. Ponadto boimy się zmian, szukając bezpiecznych życiowych niszy. Co więcej, odczuwamy strach, gdy spotykamy się z płcią przeciwną, czerwieniąc się, gdy ktoś powie nam komplement.

Dlaczego tak się dzieje i czy to da się zmienić? Krzysztof Król i Jan Gajos zapewniają, że tak. Już po lekturze kilkunastu pierwszych stron można nabrać przekonania, a nawet tytułowej pewności, że to możliwe.....ABC pewności siebie i atrakcyjności" to największe tego typu kompendium wiedzy, zawierające odpowiedzi na (prawie) wszystkie pytania związane z pewnością siebie w relacjach damsko-męskich. Dzięki tej książce zmienić można swoje życie na zawsze - i, rzecz jasna, na lepsze!

POLSKA - DZIENNIK ŁÓDZKI .N, 2013-08-31