ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Jak zbudować szczęśliwy związek? (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Artur Król
Okładka książki/ebooka Jak zbudować szczęśliwy związek?

Okładka książki Jak zbudować szczęśliwy związek?

Okładka książki Jak zbudować szczęśliwy związek?

Okładka książki Jak zbudować szczęśliwy związek?

Wydawnictwo:
EDGARD
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
184
Druk:
oprawa miękka

Chcesz odnaleźć swoją drugą połówkę, ale nie wiesz, jak to zrobić? A może już jesteś w związku i zależy ci na zbudowaniu trwałej, szczęśliwej relacji z partnerem?

Na wszystkie pytania i wątpliwości dotyczące związków znajdziesz odpowiedzi w najnowszym poradniku Artura Króla, doświadczonego psychologa i coacha. Dzięki książce dowiesz się, jak znaleźć odpowiednią osobę i zbudować z nią satysfakcjonującą relację. Odkryjesz swoje potrzeby i oczekiwania wobec związku, zaczniesz stosować cztery najważniejsze zasady podczas poznawania nowych osób i odpowiednio przygotujesz fundamenty do stworzenia szczęśliwego związku.

W poradniku znajdziesz również sprawdzone recepty na to, by twój związek ten, w którym już jesteś, lub ten, który dopiero stworzysz był dużo lepszy. Zrozumiesz, jak ważną rolę w budowaniu trwałych relacji z partnerem odgrywają wspólne wspomnienia, rozmowa czy oczekiwania wobec seksu. Poznasz również techniki wzbogacania związku, np. kreatywne randki. Przedostatnia część książki pomoże osobom, których związek właśnie zaczął się rozpadać albo już się rozpadł. Dowiesz się m.in., jak uleczyć złamane serce i wejść w nową relację. Książka zawiera innowacyjne ćwiczenia (m.in. Eksploracja przekonań czy Lista historyjek), które pomogą ci w codziennym doskonaleniu twojego związku a także historie pochodzące ze szkoleń i sesji coachingowych prowadzonych przez autora.

 

Dlaczego poradnik trafia w Samo Sedno?

- pomaga ustalić, czym dla ciebie jest szczęśliwy związek, oraz pokazuje, jak się do niego przygotować

- uczy, jak odnaleźć idealnego partnera i jak nawiązać pierwszy kontakt

- uświadamia, czym jest dojrzała relacja, a także doradza, jak ją osiągnąć

- wyjaśnia, jak uporać się z rozstaniem i odnaleźć nową miłość

Zamknij

Wybierz metodę płatności