Jak dobrze uczyć dzieci. Wychowa...

Jak dobrze uczyć dzieci. Wychowanie do prawdziwego sukcesu

Autor: 

Jak dobrze uczyć dzieci. Wychowanie do prawdziwego sukcesu
Stron: 296
Ksiazka drukowana Druk (oprawa: miękka)
Cena promocyjna: Oszczędzasz: 5,23 zł
29,67 zł 34,90 zł

Każdy rodzic pragnie wychować dzieci odnoszące sukcesy. Jeśli jednak nie określimy wartości i sposobów, które doprowadzą nas do tego celu, wychowamy tylko pozornie zdeterminowane i zmęczone dzieci. Autorka nie ma wątpliwości: to skutek naszej błędnej, wąskiej wizji sukcesu, opartej niemal wyłącznie na osiągnięciach akademickich. Proponuje antidotum: wychowanie skoncentrowane na prawdziwym sukcesie, który polega na wewnętrznych wartościach. Przedstawia też umiejętności, dzięki którym dzieci nie tylko sprostają szkolnym wyzwaniom, ale także doskonale poradzą sobie w życiu i wyrosną na dobrych, szczęśliwych ludzi.

Praktyczne rady, jak wychować właściwie zmotywowane dzieci. () Zweryfikowanie pojęcia sukcesu zapewnia nowe, świeże spojrzenie na to, na czym polega troska o dziecko we współczesnym świecie.

Kirkus Reviews


Jeśli twoje dziecko straciło zapał do nauki i radość życia, a ty chcesz na nowo je w nim wzbudzić, dzięki przewodnictwu i wsparciu doktor Levine oboje odniesiecie sukces.

Publishers Weekly


Fantastyczna, trafiająca w sedno książka

Edward Hallowell, autor Miej odwagę wybaczyć i Jak żyć z ADHD


Doktor Madeline Levine jest psychologiem z trzydziestoletnim doświadczeniem, matką trzech synów, konsultantką i edukatorką, a także współzałożycielką Challenge Success, programu opracowanego w Stanford School of Education, który ma na celu zreformowanie systemu nauczania, poprawę samopoczucia uczniów i edukację rodziców. Napisała książki The Price of Privilege, Viewing Violence i See No Evil: A Guide to Protecting Our Children from Media Violence.Osoby, które kupowały książkę, często kupowały też:
Cena: 59,00 zł
Młody mistrz programowania. Języki Baltie i Scr...
Agnieszka Borkowska, Paweł Borkowski
Cena: 39,90 zł
Cena: 39,00 zł
Cena: 29,90 zł