Opis
książki
FISZKI audio – język japoński – Starter
Poziom: dla absolutnie początkujących
Doskonały sposób na rozpoczęcie przygody z językiem japońskim. Proste zasady, wyraźne nagrania oraz możliwość podglądu tekstu na ekranie odtwarzacza to klucz do szybkiej i skutecznej nauki.
- 70 minut nagrań native speakerów z dużym naciskiem na poprawną japońską wymowę (japońska lektorka – Akiko Yuji – czyta hasła starannie, dbając o ich właściwą artykulację i intonację; dzięki temu zyskują Państwo pewność, że – używając opanowanych dzięki FISZKOM słówek i zwrotów – zostaną Państwo prawidłowo zrozumiani)
- ponad 500 słów z przykładami użycia umożliwiającymi naukę w kontekście
- starannie dobrane słownictwo zostało usystematyzowane w 13 jednostkach lekcyjnych, które zagwarantują Państwu płynne wprowadzenie w świat języka obcego (w obrębie każdej jednostki nagrania ułożone są tak, by hasła tworzyły logiczny ciąg skojarzeń; dzięki tym zabiegom przyswajanie słówek i podstawowych reguł gramatycznych staje się łatwiejsze)
- tekst nagrano w systemie: hasło polskie – hasło japońskie – przerwa na głośne powtórzenie; to zdecydowanie najskuteczniejszy sposób na zapamiętywanie i naukę poprawnej wymowy
- rewelacyjna funkcja SPELL wyświetla hasła główne na ekranie odtwarzacza lub telefonu, co umożliwia bezbłędne opanowanie pisowni
Jeśli zależy Państwu na szybkim i skutecznym opanowaniu podstaw języka japońskiego, to jest to tytuł właśnie dla Państwa! Gwarantujemy że po tym kursie wzrośnie Państwa apetyt na dalszą naukę.
Dzięki opcji "Druk na żądanie" do sprzedaży wracają tytuły Grupy Helion, które cieszyły sie dużym zainteresowaniem, a których nakład został wyprzedany.
Dla naszych Czytelników wydrukowaliśmy dodatkową pulę egzemplarzy w technice druku cyfrowego.
Co powinieneś wiedzieć o usłudze "Druk na żądanie":
- usługa obejmuje tylko widoczną poniżej listę tytułów, którą na bieżąco aktualizujemy;
- cena książki może być wyższa od początkowej ceny detalicznej, co jest spowodowane kosztami druku cyfrowego (wyższymi niż koszty tradycyjnego druku offsetowego). Obowiązująca cena jest zawsze podawana na stronie WWW książki;
- zawartość książki wraz z dodatkami (płyta CD, DVD) odpowiada jej pierwotnemu wydaniu i jest w pełni komplementarna;
- usługa nie obejmuje książek w kolorze.
W przypadku usługi "Druk na żądanie" termin dostarczenia przesyłki może obejmować także czas potrzebny na dodruk (do 10 dni roboczych)
Masz pytanie o konkretny tytuł? Napisz do nas:

Oceny i opinie klientów (0)