ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Danuta Kiałka

Lista Kafelki

Wszystkie
Data wydania
Danuta Kiałka – autorka kilkudziesięciu publikacji do przedmiotów informatycznych na poziomie szkoły podstawowej (klasy 1 – 6): podręczników, zeszytów ćwiczeń, programów multimedialnych, poradników dla nauczycieli oraz programów nauczania. Nauczyciel dyplomowany matematyki i informatyki z wieloletnim stażem, były wicedyrektor szkoły podstawowej oraz nauczyciel akademicki. 
Pracę w szkole rozpoczęła w 1979 roku, jest absolwentką wydziału matematyki Uniwersytetu Wrocławskiego oraz dwukrotnie studiów podyplomowych z informatyki, oligofrenopedagogiki oraz wielu innych kursów i szkoleń. Jest trenerem i egzaminatorem ECDL’a (Europejski Certyfikat Umiejętności Informatycznych) oraz egzaminatorem OKE we Wrocławiu.

Opracowała i wdrożyła na potrzeby szkoły między innymi: Autorski Program Wspierania Uzdolnień; projekt Wspomaganie działań szkoły w zakresie technologii informacyjnej; pomiary dydaktyczne. Wielokrotnie prowadziła konferencje metodyczne dla nauczycieli informatyki w całym kraju. 

Ogromne doświadczenia w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz nauczycielami sprawiają, że zna ona ich zainteresowania i potrzeby. Jej uczniowie zdobywali wielokrotnie wysokie miejsca w konkursach i olimpiadach.  

Wśród wielu otrzymanych nagród najbardziej ceni sobie nagrodę Prezydenta Wrocławia za osiągnięcia dydaktyczne (2007 rok), oraz nagrodę Edukacja XXI za jeden z podręczników, którego była współautorem, otrzymaną na 22. Targach Książki Edukacyjnej XXI w Warszawie. 

Praca z dziećmi i młodzieżą oraz pisanie dla nich to jej pasja. 
więcej »

Nie znaleziono książek spełniających powyższe kryteria.

Nasze propozycje dla Ciebie

 • anginf

  English 4 IT. Praktyczny kurs języka angielskiego dla specjalistów IT i nie tylko

  23.94 zł 39.90 zł

 • monade_ebook

  Mózg na detoksie. Oczyść swój umysł, by sprawniej myśleć, wzmocnić relacje i znaleźć szczęście

  [ebook]

  22.45 zł 44.90 zł

 • zaprpy

  Python na start! Programowanie dla nastolatków

  16.20 zł 27.00 zł

 • kacy22

  Kalendarz Create Yourself 2022

  49.90 zł

 • zosult

  Zostań ultrasamoukiem. Jak mistrzowsko opanować twarde umiejętności w zadziwiająco krótkim czasie

  26.94 zł 44.90 zł