Recenzje prasowe
pierwszy poprzedni 1098 1099 1100 1101 1102 ... 1156 następny ostatni

[ < ] [ 5496..5500 ] [ > ]

Do kina, na lody, do łóżka. Przewodnik dla niezależnych kobiet

Zachęcająco brzmi już tytuł przewodnika dla niezależnych kobiet "Do kina, na lody, do łóżka". Kobiet, które żyją z własnymi zasadami, a nie według zasad. Jessica Rozler, Andrea Lavinthal wprowadzają tajemnicze słowo hookup, oznaczające coś, co dzieje się między dwojgiem ludzi, którzy niekoniecznie myślą o wspólnej przyszłości, a mimo to robią "to". Według autorek, hookup nie zaistniał nagle. Rozkwitał - począwszy od kręcącego biodrami Elvisa (1956) przez stażystkę Clintona po najnowsze metody antykoncepcji, "ośmielacze" alkoholowe i... telefony komórkowe. Teraz, ponoć, pora na apogeum hookupu. Jak, gdzie, z kim, kiedy i po co - to wszystko znajdziemy wvporadniku. Lektura także po czterdziestce - bo jeśli nie uprawiać, przynajmniej fajnie poczytać.

Dziennik Łódzki, Marek Niedźwiecki, 06/2008Podręcznik oświeconego seksu, czyli mapa słodkich zakamarków

Choć nauka we wszelkich szkołach dobiega końca, otrzymujemy właśnie "Podręcznik oświeconego seksu, czyli mapę słodkich zakamarków". Co więcej, jest to podręcznik multimedialny - do książki dołączono CD z ćwiczeniami ciała, oddechu i przepływu energii. Nim jednak płytę wrzucimy do odtwarzacza, dobrze jest teoretycznie przygotować się do "epszego seksu". Seksu bez pośpiechu, wykorzystującego drzemiące w nas energie, dające odprężenie całemu ciału, wzmagające przyjemność fizyczną i duchową. David Deida proponuje szereg metod i technik, mogących wzbogacić oboje partnerów. Wakacje lub urlop to wymarzony czas na tego typu lekcje.

Dziennik Łódzki, Marek Niedźwiecki, 06/2008Sztuka bycia atrakcyjnym. Sekrety osobistego magnetyzmu

Jak się umówić na randkę, jak się do niej przygotować i co zrobić, aby się podobać przeciwnej płci W jaki sposób zrobić dobre pierwsze wrażenie i przyciągnąć do siebie innych Tytuł i podtytuł ("Sekrety osobistego magnetyzmu") mówią właściwie wszystko, choć książka ta to jednak coś więcej niż prosty poradnik podrywacza. Ludzie uważani za atrakcyjnych mają większą szansę na zdobycie pracy, a także częściej mogą liczyć na drugą randkę. Sprzedawcy osiągają większe obroty, jeżeli są atrakcyjni w oczach ich klientów. Ludzie bardziej chcą się z nami zaprzyjaźnić - piszą autorzy. Nie ukrywają, że korzystali z technik neurolingwistycznych, psychologii społecznej, a nawet z hipnozy. Urok osobisty i magnetyzm to nie tyle cechy wrodzone. To "umiejętności, które możesz opanować" - piszą. Czy taka książka rzeczywiście pomoże osobom uważającym się za nieatrakcyjne Na pewno ma szansę dodać im wiary w siebie. A o to przecież chodzi.

Rzeczpospolita, Piotr KościelniakŻycie dopiero się rozkręca! Dojrzały przewodnik dla świadomych siebie 50-tek.

Poradnik. Tytuł mówi wszystko. Świetnie napisany poradnik, z wieloma praktycznymi radami i przykładami wziętymi z życia. 50+ to świetny czas, by np. realizować swoje pasje, na które zawsze brakowało czasu. Optymistyczne!

Poradnik Domowy,Psychologia szefa

Jak należy wykonywać trudny zawód szefa. Autorzy podsuwają proste recepty na rozwiązanie skomplikowanych sytuacji w relacjach między przełożonym i jego zespołem. Ten podręcznik to nieoceniona pomoc dla każdej osoby zarządzającej pracą innych. Specyfiką tej książki jest to, iż odnosi się ona do polskiej rzeczywistości, a wszystkie przywołane przykłady dotyczą polskich szefów i ich polskich podwładnych.

Nasz Rynek Kapitałowy, Katarzyna Sagan, 06/2008pierwszy poprzedni 1098 1099 1100 1101 1102 ... 1156 następny ostatni

[ < ] [ 5496..5500 ] [ > ]