Pełna MOC możliwości (wydanie ek...

Pełna MOC możliwości (wydanie ekskluzywne + CD)

Autor: 

Pełna MOC możliwości (wydanie ekskluzywne + CD)
Pełna MOC możliwości (wydanie ekskluzywne + CD) okładka tył
Stron: 192
Ksiazka drukowana Druk (oprawa: twarda)
Wydawca: Onepress
Cena promocyjna: Oszczędzasz: 5,90 zł
53,10 zł 59,00 zł
W realizacji od 2017-03-30 + do przechowalni

Nowe, ekskluzywne wydanie z audiobookiem!

Książka o spełnionym życiu, zainspirowana przez 18-minutowy wykład!

Pomyśl o swoich sukcesach. One nie są dziełem przypadku. Żadne „udało się”, „samo wyszło”, „przy okazji”. Okazje pojawiły się na Twojej drodze. Ale to Ty schyliłeś się, podniosłeś je, włożyłeś w nie pasję, ciężką pracę, upór i odniosłeś sukces. Czytelniku! Pomyśl o swoich marzeniach. Wiesz, po co są? Żeby je spełniać! Pomyśl o odwadze. Odwaga składa się z czterech elementów. Odwaga to zaufanie do siebie, ryzyko, decyzje i zaangażowanie. Te składowe — dążenie do sukcesu, pasja, praca, marzenia, odwaga — łączą się ze sobą w obraz spełnionego życia. Dają nam pełną MOC możliwości. O tym właśnie opowiadał Jacek Walkiewicz słuchaczom TEDxWSB we wrześniu 2012 roku we Wrocławiu.

Książka, którą trzymasz w ręku, stanowi rozwinięcie tamtego wykładu. Za pośrednictwem internetu przesłanie autora dotarło do wielu ludzi, może również do Ciebie. Zaczęły spływać e-maile, pytania, prośby o pomoc w wychodzeniu na prostą, na drogę do pełni możliwości. Jacek Walkiewicz nie był w stanie każdemu z pytających odpowiedzieć indywidualnie. Dlatego postanowił zrobić to zbiorowo — właśnie za pośrednictwem tej książki.

Ten bestseller został uhonorowany przyznawaną przez miesięcznik „Charaktery” Nagrodą Teofrasta dla najpopularniejszej książki psychologicznej 2013 roku.
Jacek Walkiewicz – absolwent Wydziału Psychologii UW. Charyzmatyczny i motywujący mówca, trener i mentor. Ceniony za szeroką wiedzę merytoryczną oraz inspirujący, ciekawy, energetyzujący i pełen humoru styl prowadzenia wykładów i szkoleń. Członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców.

Wykład "Pełna MOC możliwości" (7)

1. Pełna MOC możliwości (17)

2. Jestem z pokolenia... (21)

3. Być bohaterem swojego życia to akt odwagi (31)

4. Leć za marzeniem, które w sercu mieszka (41)

5. Puk, puk - strach puka do drzwi (59)

6. Pasja rodzi profesjonalizm (79)

7. Podróże kształcą wykształconych (103)

8. Co mi się udało, a co zrobiłem (125)

9. Ludzie listy piszą (139)

10. MOC celów (149)

11. Koncert życzeń, czyli co życzylibyśmy sobie wiedzieć (159)

Dziesięć książek, które polecam (189)