Emocjonalne wampiry

Emocjonalne wampiry

Autor: 

Emocjonalne wampiry
Stron: 398
Ksiazka drukowana Druk (oprawa: miękka)
Wydawca: Rebis
Cena promocyjna: Oszczędzasz: 5,98 zł
33,92 zł 39,90 zł

Czy w naszym najbliższym otoczeniu znajdują się ludzie, którzy w tajemniczy sposób pozbawiają nas energii, poczucia własnej wartości i bezlitośnie nas wykorzystują?

Jeśli tak, to wpadliśmy w szpony emocjonalnych wampirów! Czyhają one wszędzie w naszych rodzinach, miejscach pracy, a być może nawet z jednym z nich dzielimy łóżko. Błyskotliwe, utalentowane lub też epatujące bezradnością, pozyskują nasze zaufanie i uczucia, po to by wyssać z nas siły i pozostawić wydmuszkę. Albert J. Bernstein przystępnie i dowcipnie opisuje rozmaite typy osobowości i odmian emocjonalnych wampirów bezwzględnych tyranów, aspołecznych hedonistów, samolubnych narcyzów, męczących paranoików. Uczy, jak ich rozpoznawać, i przedstawia strategie obronne, przydatne gdy zostaniemy zaatakowani.

Książka oparta na wiedzy psychologicznej, zawiera cenne rady i sporą dawkę humoru, tak potrzebnego w trudnych i wyczerpujących relacjach.

dr Albert J. Bernstein to uznany psycholog kliniczny, a także felietonista i doradca biznesowy. Jest współautorem dwóch wydanych w Polsce książek Trudni współpracownicy i Dinozaury są wśród nas. Jak sobie radzić z nimi w pracy.Osoby, które kupowały książkę, często kupowały też:
Węgry. Zielony Przewodnik Michelin
Monika Chojnacka, Mateusz Gędźba
Cena: 42,90 zł
Cena: 26,17 zł
Pełna MOC możliwości
Jacek Walkiewicz
Cena: 39,00 zł